Ana içeriğe atla

apti

PİR Yazılım’dan İş Bankası’na özel…

30.12.2019 - 12:28

Türkiye’nin ilk online işletme yazılımları geliştiricilerinden YSM Bulut bünyesindeki PİR Yazılım, İş Bankası ile yaptığı işbirliği ile PİR Yazılım paketlerini İş Bankası müşterilerine özel, ilave 6 ay ücretsiz kullanım ve ilave yüzde 50 fazla ücretsiz hizmet alımı fırsatları sunuyor.

Online işletme yazılımları hizmet sağlayıcısı YSM Bulut bünyesindeki PİR Yazılım, İş Bankası ile KOBİ ağırlıklı proje bazlı çalışan, yıllık lisanslama ile PİR kullanmak isteyen tüm ticari segmentteki İş Bankası müşterileri için işbirliği yaptı. Böylece PİR Yazılım paketleri İş Bankası müşterilerine özel ücretsiz olarak yüzde 50 daha fazla kullanım imkanıyla sunuluyor.

YSM Yazılım Genel Müdürü Sedat Yazıcı şu bilgileri verdi:

“Rekabet tek kişilik şahıs işletmesinden KOBİ’lere ve çok daha büyük işletmelere kadar her ölçekten şirketi bir yandan tehdit ederken, bir yandan da yeni fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları daha iyi değerlendirebilmek adına İş Bankası ile işbirliği yaparak bir kampanya hazırladık. İş Bankası’nda bir hesabınız varsa, PİR Yazılım’dan kendilerine uygun bir paketi seçerek, 12 aylık kullanımınızı başlatabilirsiniz. Buna ek 6 ay ücretsiz kullanım ve ekstra yüzde 50 daha fazla eğitim veya danışmanlık da cabası. PİR’inde üzerinde çalıştığı YSM Bulut (SaaS – Yazılım Hizmeti) platformundaki yazılım ürünleri 7/24 saat kullanıcılarına İşNet altyapı güvencesiyle hizmet vermekte.”

ghjjh

Yukarı