Ana içeriğe atla

bridgestone

PROFESYONEL HİZMET BERANET’İ ZİRVEYE TAŞIYOR

11.03.2020 - 11:06

BERANET Pazarlama Müdürü Elif Sayın Gür: “Müşterilerimize geri dönüşlerimiz ve hizmetlerimizin kalitesi sayesinde her geçen gün daha ileriye gidiyoruz. Profesyonel hizmet şart.”

2006 yılından bu yana yazılım, web tasarım ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren BERANET, yoluna emin adımlarla ilerliyor. Bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden BERANET, binin üzerinde firmaya hizmet veriyor. BERANET Pazarlama Müdürü Elif Sayın Gür, sundukları hizmetlere ilişkin sorularımızı cevapladı. Gür’ün açıklamalarından satırbaşları şöyle:   

BERANET kuruluşu hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

BERANET, firma sahibimiz Harun Akkuş’un Bilgisayar Yüksek Mühendisi olması sebebiyle bilgi birikimini de kullanarak iyi bir ekip kurarak sektör hayatına başladı. Gerek alanımızdaki insanların kendini geliştiremeyip firmaları yanlış yönlendirmesi, gerek kaliteden ödün vermesinden dolayı firmamız hızlıca yükseldi. Mevcutta 1000’in yukarısında firmanın barındırma hizmetini veriyor ve 100’ün üzerinde firmayla devamlı olarak çalışıyoruz. Mevcutta 12 kişinin çalıştığı firmamızda hedefimiz 5 yıl sonunda 30 kişilik bir ekibe sahip olmak, kalitemizden ödün vermeden butik bir ajans olarak daima kaliteli işlere imza atmak olacak.

Hizmetlerinizden bahseder misiniz?

Firmalarımıza web yazılım, web tasarım, seo, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik ve tasarım hizmetlerini sağlamaktayız. Firmaların web tasarımlarını Google, yandex gibi arama motorlarında ön plana getirip aynı zamanda sosyal medya yönetimini yaparak satışlarını ve bilinirliliklerini arttırıyoruz. Bilgisayar mühendislerinden ve tasarımcılarımızdan kurulu ekibimiz uzun süredir birlikte olduğundan müşterilerimiz daha iyi verim alıyorlar.

14 yıldır sektörde olduğunuzu biliyoruz. Başarınızın sırrını açıklar mısınız?

Öncelikle çalıştığımız arkadaşlarla bir aile olmak en önemlisi. Çalıştığımız markaları da yine bu bakış açısı ile aileden biri olarak işlerini kendi işimiz gibi sahiplenip en iyi hizmeti vermek. Bunun yanı sıra profesyonel insanlarla çalışmamak sizi ve müşterilerinizi yorar dolayısıyla seçim yaparken hep disiplinli ve profesyonel arkadaşlarla çalışıyoruz. Müşterilerimize geri dönüşlerimiz ve hizmetlerimizin kalitesi sayesinde her geçen gün daha ileriye gidiyoruz.

Günümüzde bir markayı ilk araştırılan yer olan internetteki yüzünüz olmaktadır. Markanızın şık kurumsal bir görüntüsü olması ve etki yaratmak için mutlaka profesyonel bir hizmet alınması gerekmektedir. BERANET her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sağlayarak daima referanslarımızdan bilgi alınması konusunda ısrarcı olmaktayız. Marka profesyonel kişilere emanet edilmelidir. Bünyede gerçekleştirilen hizmetler kısa vadede kar getirip uzun vadede çok daha büyük zarara uğratabilir. Bu nedenle profesyonel hizmet şart.

dfs

Yukarı