Ana içeriğe atla

apti

TEK ODAK NOKTAMIZ e-DÖNÜŞÜM

23.12.2019 - 10:33

Şirketlerinin e-dönüşüm faaliyetleri hakkında bilgiler veren İzibiz Kurumsal Satış Müdürü Hakan Kovaç, Satış politikalarından bahsetti.

Türkiye’de dijital dönüşümün yeni çıkan tebliğ ile nasıl değişeceğini öngörüyorsunuz?
Yeni çıkan tebliğ ile 2020 yılının e-Dönüşüm yılı olacağını düşünmekteyiz.
Bu bağlamda Türkiye’de bu tebliğ ile birlikte dijital dönüşümde oldukça güçlü adımlar atılacağı gibi Türkiye’nin bu konuda bir çok ülkeye örnek olabilecek seviyeye geleceğini düşünüyorum.

Şirketinizin e-dönüşüm faaliyetlerinden bahseder misiniz? 
İzibiz olarak bizim tek işimiz e-dönüşüm, tek odak noktamız e-dönüşüm olmasından dolayı Gelir İdaresi Başkanlığı Tarafından uygulamaya geçilen tüm e-dönüşüm ürünleri ile ilgili ürün onay ve yetkilerimiz mevcuttur.
e-Fatura,e-Arşiv, Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama, e-Serbest meslek makbuzu, e-Müstahsil.
Müşterilerimize e-dönüşüm çözümleri sunduğumuz gibi İzibiz elde ettiği birikim ve deneyimi Özel Entegratör olarak e-dönüşüm pazarında yer almak isteyen firmalar ile paylaşmaktadır. İzibiz bu bağlamda kendi özel entegratörlük çözümlerini müşteri BT alt yapısı üzerinde kurmakta ve yönetmektedir.

İş ortaklığı ve bayi yapılanmanızdan bahseder misiniz?
Başlıca iş birliği modellerimiz; 
Özel Entegratörlük Platform, Özel Entegratörlük Platform Kiralama, Özelleştirilmiş Platform (White Label), Kanal İş Ortaklığı, ERP İş ortaklığı, Yazılım & Çözüm İş ortaklığı, Dağıtıcı İş Ortaklığı, Bayi İş Ortaklığı.
İzibiz olarak e-Dönüşüm dünyasında faaliyet gösteren veya faaliyet göstermeyi arzulayan firmalar ile çeşitli seviyelerde iş birlikleri yapmaktayız.
İzibiz; her zaman en şeffaf, anlaşılır, sade ve yalın iş birliklerini savunmakta ve iş ortaklarımız ile uzun soluklu, karşılıklı güvene dayalı sağlam bir ilişki geliştirmek arzusundadır.
Türkiye’nin 81 ilinde İş ortaklarımız ve iş ortaklarımızın bayi yapılanmaları ile müşterilerimize hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Fiyat politikalarınızdan bahseder misiniz?
İzibiz olarak şirketimizin her politikasında olduğu gibi fiyat politikamızda da oldukça şeffaf bir şekilde ilerliyoruz.

Satış politikalarınızdan bahseder misiniz?
İzibiz olarak İş ortaklığı modelini ilke edinmiş bir yapıya sahibiz bu bağlamda %98 oranda satış faaliyetlerimiz iş ortaklarımız üzerinden gerçekleşmektedir. 
İzibiz olarak kendi içimizde bir çekirdek satış kadromuz mevcut fakat sıcak satış stratejisi üzerine kurgulanmış bir yapımız mevcut değildir.

ghjjh

Yukarı