Ana içeriğe atla

ayos

Aneda Gıda, Uluslararası Yerel Zincirler Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu

14.04.2017 - 16:58

Türk mutfağının eşsiz lezzetleriyle mantıyı birleştiren Aneda Gıda, Uluslararası Yerel Zincirler Konferansı ve Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle buluştu.  

Türkiye'de mantı pazarının yenilikçi firması Aneda Gıda, 12-13 Nisan 2017 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen, organize gıda perakendesinin en büyük fuar ve konferans organizasyonu olan YZB 2017 Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı'na katıldı.

Türk mutfağının vazgeçilmez değerlerinden mantıyı, 22 yıldır Türkiye’de ilk defa -40 derecede şoklayan, -18°C’de saklayan Aneda Gıda, İnciAna, Güven, Yaren marka mantılarıyla birlikte 2017 yılında pazara sunduğu İnciAna marka Kuru Yufka, Siron, İp ve Kesme Erişte ürünlerini, YZB Fuarında stand ziyaretçileriyle paylaştı. Fuarın birinci günü “Gülen Adam & Güldüren Mantı” interaktif stand etkinliğiyle, katılımcılara bol kahkahalı ve eğlenceli, gülmeye ve güldürmeye yönelik keyifli anlar yaşattı. Gülen Adam Yaşar Şengül ve Tarık Karyağdı ikilisinin canlı performans etkinliği çerçevesinde gösteriye katılan tüm stand ziyaretçilerine, 2kg Güven Mantı değerinde Hediye Çeki armağan edildi.

Fuar boyunca özellikle Anadolu Yöresel Lezzet Ürünleri; İnciAna Kuru Yufka, İnciAna Siron, İnciAna Kesme Erişte ve İnciAna İp Erişte katılımcılar tarafından beğeni toplarken interaktif etkinlik süresince Aneda Gıda standı önünde uzun kuyruklar oluştu.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonu olan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2017 Fuarı'nda, dijital dönüşümün kazandırdıkları, verimlilik, organize gıda perakendeciliğindeki yenilik ve değişimler paylaşılarak farklı bakış açıları kazandırıldı.

Aneda Gıda, yeni ürünlerini tanıttığı fuarda, pek çok yerel zincir ve bayiler ile irtibat kurarak geniş network imkanı buldu.

dfg

Yukarı