Ana içeriğe atla

ayos

BÜYÜME TRENDİMİZ ARTARAK SÜRECEK

12.06.2017 - 14:08

Klüh Türkiye CEO’su Altınay Gökşin, “Devam eden büyüme trendimizin 2017 yılında artarak süreceğine inanıyoruz. Çok önemli start-up’lar yapacağımız bir yıl olacak. Önümüzdeki üç yılda daha yeni sektörlere girerek, istihdamımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Sektörünüz ve firmanız açısından geçmiş 10 yılı değerlendirdiğimizde nasıl bir tablo karşımıza çıkıyor? Gerek faaliyet gösterdiğiniz sektör gerekse firmanız hangi atılımları gerçekleştirdi?
2004 yılında Türkiye pazarına adım attığımızdan bu yana, profesyonel hizmetler olan temizlik, ilaçlama, peyzaj ve bahçe bakım işlerinde, yeni müşterilerimizi ailemize katarak büyüme trendine devam ettik. Geçtiğimiz yıl ise catering ve güvenlik hizmetlerinde mevcut müşteri portföyümüzü genişlettik. 

Gerek sektör gerekse firmanızın geleceğe yönelik hedefleri ve beklentileri nelerdir? Sektörde teknoloji, Ar-Ge çalışmaları, yeni trendler ve yatırımlar anlamında ne gibi atılımlar ve gelişmeler yaşanacak?
Devam eden büyüme trendimizin 2017 yılında artarak süreceğine inanıyoruz. Çok önemli start-up’lar yapacağımız bir yıl olacak. Türkiye’de 45 ilde faaliyet gösteriyoruz. Önümüzdeki üç yılda daha yeni sektörlere girerek, istihdamımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.

dfg

Yukarı