Ana içeriğe atla

bridgestone

Domino’s Pizza ilk kez bir havalimanında şube açtı

11.07.2019 - 15:52

Domino’s Pizza, havalimanı dinamiklerine göre yeniden kurguladığı Express konseptiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yepyeni bir şube açtı. 24 saat hizmet veren restoran, diğer Express şubelerinden farklı olarak Domino’s’un tüm ürün yelpazesini ve yepyeni kahve lezzetlerini misafirlerin beğenisine sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen evlere servis markası Domino’s Pizza, yepyeni bir konseptle Türkiye’de ilk kez bir havalimanında şube açtı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kapılarını açan Domino’s Pizza restoranı, iç hatlar terminalinde, ikinci kontrol çıkışına yakın bir lokasyonda konumlanıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 24 saat açık olarak hizmet verecek.
Domino’s Türkiye, teknolojiye yaptığı yatırımlarla servis yaklaşımını her gün biraz daha geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini sürekli yukarı taşıyor. Bu yeni konseptli restoran da Domino’s’un lezzetlerine her yerde ulaşmak isteyen havalimanındaki misafirlerin hızına ve beklentilerine uygun olarak kurgulandı. Yolcuların gerek uçağa binmeden önce hızlı bir şekilde yemek yiyecekleri, gerekse uçaklarını beklerken keyifli zaman geçirebilecekleri bir deneyim sunulması amaçlandı.   

EXPRESS KONSEPTİYLE DİNAMİK SERVİS
Domino’s Pizza, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda AVM’lerde olduğu gibi “Express” konseptiyle hizmet vererek, sürekli hareket halinde olan, trafiğin yüksek olduğu havaalanı dinamiğine uygun bir yapıda misafirlerini ağırlıyor. Daha hızlı ve farklı bir Domino’s deneyimi yaşatmak üzere kurgulanan Express konseptinde her zamankinden daha çabuk pişiren özel fırınlar kullanılıyor. Normal bir Domino’s şubesinde pizzaların pişirilmesi halihazırda yalnızca 6 dakika sürerken, yeni fırınlarla bu süre 3,5 dakikaya kadar iniyor.  

TÜM DOMİNO’S MENÜSÜ YEPYENİ KAHVE SEÇENEKLERİYLE
Domino’s Pizza, Express konseptli havaalanı şubesine özel olarak ayrıca, AVM’lerdeki ürün yelpazesinden farklı bir şekilde, yalnızca belirli ürünlerle değil, bütün menüsüyle hizmet veriyor. 35 kişilik oturma planına göre tasarlanan restoranda Domino’s Pizza, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra yepyeni kahve lezzetlerini de ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. 

dfs

Yukarı