Ana içeriğe atla

bridgestone

HOT DÖNER LEZZETİNİ DİYARBAKIR’DA SEVENLERİ İLE BULUŞTURDU

21.08.2019 - 10:36

Hot Döner, Türkiye’deki ilk AVM şubesini Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin gözde alışveriş merkezlerinden ve buluşma noktası haline gelen Ninova Park AVM’de, düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinliklerle hizmete açtı.

BÜYÜMEYE DEVAM
“Hatay Soslu Döner” konseptleri ile kendi alanlarında caddelerin liderliğini sürdürdüklerini söyleyen Hot Döner
Genel Müdürü Ercan Yılmaz, yeni bir hamle ile aynı başarıyı AVM’lerde de devam ettireceklerini belirtti. Yeni konseptlerini Diyarbakır Ninova Park AVM’de başlattıklarını ve birçok AVM ile de görüşme halinde olduklarını vurgulayan Yılmaz, temmuz ayında 3 yeni şube açtıklarını ve yıl sonuna kadar en az 10 yeni şube daha açmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi. 

HOT DÖNER’İN İLK AVM ŞUBESİ
Diyarbakırlılara hizmet vermek için dev kadrosuyla büyümeye ve yatırım yapmaya devam ettiklerini belirten Ninova Park AVM Genel Müdürü Kenan Çetin, AVM'nin ailesine yeni bir üyeyi kattıklarını söyledi. Çetin, "Hot Döner, Türkiye'de AVM olarak ilk bizi tercih etti.  Bu da bizim üyelerimize verdiğimiz desteği ve güveni yansıtıyor. Şu anda 15 Eylül itibariyle araba çekilişimiz söz konusu, onun hazırlıkları da devam ediyor. Kurban Bayramı'nda ziyaretçilerimizi ağırlamak için en güzel şekilde hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Büyük bir enerjiyle ziyaretçilerimizi bekliyoruz." dedi. 

“DAHA FAZLA KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ”
İşletme sahibi Sabri Erdoğan ise gıda sektörüyle 2011 yılından beri ilgilendiğini, AVM sektörüne yabancı olmadığını ifade etti. Erdoğan, "Hot Döner ailesi olarak Türkiye'de ilk defa AVM mağazasını Diyarbakır Ninova AVM'de açmanın gurur ve onurunu duyuyoruz. Bizler burada damak tadı olarak müşterilerimize çok güzel bir şekilde hizmet vereceğimize inanıyoruz. Şu anda 6 kişi istihdam ediyoruz, ancak bu bölgedeki yeni projelerimizle daha fazla istihdam şansımız olacak bu da hem bizim hem de bölge halkı için güzel bir başarı anlamı taşıyor.” ifadelerinde bulundu.

dfs

Yukarı