Ana içeriğe atla

ayos

İNSAN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ

15.12.2016 - 15:08

Sardunya HAZIR YEMEK İcra Kurulu Üyesi Sanlı Kıral, insan sağlığını önemsediklerini söyleyerek, “Müşteri memnuniyeti, personel eğitimleri ve gıda güvenliği çalışmalarıyla yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken firma olmak için çalışıyoruz” dedi.

Sardunya Hazır Yemek İcra Kurulu Üyesi Sanlı Kıral, müşteri memnuniyeti, personel eğitimleri ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken firma olmak için çalıştıklarını belirterek, insan sağlığını önemsediklerini ve birinci sınıf malzeme temininde bulunduklarını ifade etti.

“HİZMETİ SİSTEM VE STANDARTA GÖRE YAPIYORUZ”
Sardunya olarak hazır yemek hizmetini bir sisteme ve standarta göre yaptıklarına işaret eden Kıral, “Tüketicilerin bilinçli ve seçici olmaları kaliteyi ve güvenli gıda tüketmeyi daha ön plana çıkarıyor. Bu durumda satın alma ile başlayan süreç, mal kabul-depolama- sürekli kontrol-doğru planlama ve sıcak, soğuk zincirin korunması ile devam ediyor. Kalite departmanımız tarafından da sürekli iyileştirme denetimleri yapılarak müşterilerimiz bilgilendiriliyor. Böylelikle şeffaflığımızdan ödün vermeden müşteri güveni ve memnuniyetini sağlıyoruz. Aynı zamanda gelecekte müşterilerimizin bizden talep edebileceği hizmetleri onlara sunabilmek, gelişen şartlara, değişime ayak uydurmak, sürekli iyileşmek, sürekli gelişmek de kaliteli bir firmanın sahip olması gereken özelliklerinden biridir. Kalitemizin iyi seviyelerde olması müşteri isteklerine cevap verebiliyor olmamız bize doğal olarak birçok artı değer kazandırıyor” dedi.

HAKSIZ REKABET SORUNU
Hazır yemek sektöründeki sorunlara da değinen Kıral, “Aşırı düzeyde haksız rekabet yaşanan, toplu beslenme sistemi ile direkt ilgili hazır yemek sektörü, yüzde 70-75’i bulan kayıt dışı üretim nedeniyle yüksek fiyat kırmalara da sebep oluyor. Sektörde ayakta kalabilmenin amacı, hizmet kalitesi ve hedeflerinden ödün vermemek olmalı. Bu nedenle biz Sardunya ailesi olarak sektörde olan bitenden kendimizi izole edip, yüzümüzü müşterilerimize döndük ve en iyisi olmak için çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

dfg

Yukarı