Ana içeriğe atla

apti

MCDONALD’S’TA LEZZET ŞOV DEVAM EDİYOR

11.07.2019 - 15:49

MÜŞTERİLERİNİ EN İYİ LEZZETLERLE BULUŞTURMAYI AMAÇLAYAN MCDONALD’S, DOYURUCU VE KALİTELİ ÜRÜN SEÇENEKLERİNE TAVUKLU SHOW BURGER’İ DE EKLEDİ. ‘SHOW BURGER TAVUKLU’, BUFFALO VE KARABİBERLİ ÖZEL SOS SEÇENEKLERİ İLE MÜŞTERİLERİN BEĞENİSİNE SUNULDU.

Müşterilerini benzersiz lezzetlerle tanıştıran McDonald’s, abartılı şovlar ve gösterişli sunumlardan arınmış, lezzetli ve doyurucu yeni ürünü Show Burger’in tavuklu seçeneğini sevenleriyle buluşturuyor.  ‘Show Burger Tavuklu’ yumuşacık artisan ekmeği, nefis tavuğu, çıtır soğanı, buffalo sos ve karabiberli özel sos seçenekleriyle tüm McDonald’s’larda satışa sunuldu.
“McDonald’s gibisi yok!” mottosuyla Türkiye’de her yıl 100 milyona yakın müşteriye hizmet veren McDonald’s Türkiye’nin Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, premium kategorisindeki yeni ürünleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “Yıllardır müşterilerimizin talep ve isteklerine uygun ürünler sunmak için onları her kanaldan düzenli olarak dinliyor ve izliyoruz. Aldığımız geri dönüşler üzerinden hazırladığımız ‘Show Burger’ ürünümüze şimdi tavuklu seçeneğini de ekledik. Amacımız yeni ürünümüzle, başta gençler olmak üzere, müşterilerimize keyifli ve samimi bir ortamda, rahat bir burger deneyimi yaşatmak.” diye konuştu.

ghjjh

Yukarı