Ana içeriğe atla

bridgestone

RATIONAL’DAN YENİ SERVİS PAKETLERİ

10.05.2019 - 10:25

RATIONAL’DAN PİŞİRME CİHAZI SATIN ALAN MÜŞTERİLER, ÇOK SAYIDA ÜCRETSİZ HİZMETTEN YARARLANABİLİYOR. BU HİZMET YELPAZESİ DAHA DA GENİŞLETİLDİ. YENİ RATIONAL HİZMET PAKETLERİ KULLANICIYA, AYLIK SABİT ÜCRET KARŞILIĞINDA, YÜKSEK İŞLETİM GÜVENLİĞİ, DOLAYISIYLA MALİYETTEN ÖNEMLİ ÖLÇÜDE TASARRUF SAĞLAYAN EK HİZMETLER SUNUYOR.

Otomobillerde çoktandır standart uygulama olmakla birlikte yemek sektöründe üreticilerin çoğunlukla tasarruf etmeyi tercih ettiği bir hizmet: Düzenli cihaz servis hizmeti... Nasıl ki bir otomobil sürekli kullanıldığında fren balataları eskirse, bir buharlı kombi fırında da sızdırmazlık elemanları veya hava filtresi düzenli olarak kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Önleyici cihaz bakımları, cihazlardan optimum şekilde yararlanmaya ve kullanım ömrünü uzatmaya yardımcı olur.
RATIONAL, bu bağlamda müşterilerine daha fazla destek olmak istediğinden, yeni bir hizmet sunuyor: RATIONAL servis paketleri… Müşteri, aylık sabit ücret karşılığında, seçilen paketin içerdiği bütün hizmetlerden yararlanabiliyor.

SERVİS ORTAKLARIMIZ MÜKEMMEL EĞİTİM ALMIŞTIR
Müşterinin ihtiyaçlarına uyarlanmış üç farklı çeşit mevcut. Pişirme ünitesi ne kadar çok saat boyunca kullanımda olursa bakım ihtiyacı, dolayısıyla paketteki entegre hizmetler de o kadar fazla olur. Premium pakette yıllık muayenenin yanı sıra çok yıpranan parçaların değiştirilmesi ve onarım, ayrıca 7/24 servis çağrı merkezinden yararlanma olanağı var. RATIONAL için tüm dünyada 1.100’den fazla sertifikalı servis ortağı faaliyette. Bunlar sadece yerinde kapsamlı destek vermekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilere, hangi servis paketinin onların kullanım şekline daha uygun olduğu konusunda yol gösteriyor. RATIONAL Technical Services GmbH Sorumlu Müdürü Hans-Werner Albrecht, “Servis ortaklarımız mükemmel eğitim almıştır. Düzenli olarak denetimden geçer ve bakım işlemlerine son derece hâkimdir.” açıklamasını yapıyor.

CİHAZLARIMIZI KULLANANLAR MEMNUN
Pişirme cihazlarında uzman olan şirket, bütün müşterilerin en başından itibaren ve ürünün kullanım ömrü boyunca, RATIONAL’la olan iş ortaklıklarından mümkün olan en iyi şekilde yararlanabilmesini ister.
Albrecht, sözlerine “Catering sektöründe şimdiden yeni servis paketlerimizle ilgili olumlu geribildirimler aldık.” diye devam ediyor. “Cihazlarımızı kullananlar, özellikle bakım masraflarının planlanabilir ve standartlaştırılmış olmasından ve ünitelerin kullanım dışı kaldığı sürelerin minimuma indirilmesinden memnun.”

dfs

Yukarı