Ana içeriğe atla

bridgestone

YENİ YÖNETİM VE KONSEPTİYLE GELENEKTEN GELECEĞE “KOCATEPE 1949”

21.08.2019 - 10:43

Kocatepe 1949 Firma Sahibi İncebay Ulubay: “Markamızı sektörde en üst klasmanlara taşırken, müşterilerimize hizmet deneyimini en üst noktada hissettirecek bir kalite anlayışı ile 'Gelenekten Geleceğe Kocatepe 1949' diyoruz.”

Kocatepe Kahve Evi markasının kuruluşundan bu yana geçirdiği süreçleri anlatır mısınız?
Kocatepe’nin serüveni 1919 yılında Ankara’da kurukahveci olarak başladı. O günden bugüne 1949 yılında tescillenen “Kocatepe 1949” markası kahvenin eşsiz lezzetini 100 yıldır müşterilerine gururla sunuyor. 
Çok ortaklı bir yapıda olan Kocatepe Kahve Evi’ni 2018 yılında satın alarak daha hızlı, dinamik ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı kazandırarak ekonomik açıdan zor geçen bir senenin ardından 2019 yılına daha güçlü ve emin adımlarla girdik. 

2019 yılını markanız açısından nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kocatepe 1949 olarak, 2019 yılında yenilenen konseptimiz ve ürün gamımız ile hizmet kalitemizi artırarak sektöre farklı bir boyut getiriyoruz. Yeni konseptimizi ilk olarak Ankara’da açılışı gerçekleşen Bilkent Şehir Hastanesi'nde yer alan şubemizde uygulayarak ilerleyen zamanlarda Türkiye’nin farklı noktalarında şubelerimizi yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.
Dünyanın çeşitli bölgelerinden topladığımız en iyi kalitedeki çekirdekleri özenle kavurarak müşterilerimize Geleneksel Türk Kahvesi'nin yanı sıra 3. nesil demleme metotları ile ustalıkla hazırlanan kahvelerimiz ve özenle seçilmiş yiyeceklerimizle yepyeni bir menü sunuyoruz.
Başlattığımız bu yenilenme hareketi ile markamızı sektörde en üst klasmanlara taşırken, müşterilerimize hizmet deneyimini en üst noktada hissettirecek bir kalite anlayışı ile 'Gelenekten Geleceğe Kocatepe 1949' diyoruz. 

2020 yılı beklentileriniz nelerdir?
Mevcut şubelerimizde müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. 2020 yılında da öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak olacaktır. Şubelerimizdeki ürün kalitesini artırmak, en iyi ürünleri ve hizmeti müşterilerimize sunmak temel hedeflerimiz arasında. Şubelerimizdeki gerek sıcak ortam gerekse güler yüzlü personelimizi sürekli eğiterek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. 2020 yılında, her zamanki hedefimiz olan müşterilerimizin memnuniyeti ve iyi hizmet verebileceğimiz uygun bölgelere yeni şubeler açmak hedefimizi de gerçekleştireceğiz. Ama önemli olan şube sayısını artırmak yerine müşterilerimize tüm şubelerimizde en kaliteli hizmeti verebilmektir.

dfs

Yukarı