Ana içeriğe atla

apti

DERGİLİK’TEN OKUDUKÇA KAZANDIRAN KAMPANYA

21.01.2019 - 13:09

Türkiye’nin okuma alışkanlıklarını değiştiren ilk interaktif dijital yayıncılık platformu Dergilik, yeni yılda da sadece daha çok okuyarak kazandırmaya devam ediyor. Hizmetix ve Mall Report’un da yer aldığı Dergilik, 2019’da 100 adet telefon cihazı kazanma şansı sunuyor.

Türkiye’de gazete ve dergi yayıncılığında dijital devrim başlatan Dergilik, okudukça kazandıran kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Turkcell’in Türkiye’de başlattığı dijital dönüşümün en önemli adımlarından biri olan Dergilik, okurlarına bu kez tam 100 adet cep telefonu ödülü veriyor. Demircan Medya Grubu’nun yayın organları Hizmetix ve Mall Report’un da aralarında bulunduğu çok sayıda yayını tek bir dijital platformda toplayan Dergilik’in süper ödüllerini kazanmak için platformdaki yayınları indirmek yeterli olacak.

 

Turkcell Dergilik, Hizmetix, Mall Report

 

ÇOK OKUYANIN ŞANSI YÜKSEK

 

Türkiye’de en çok takip edilen dijital yayıncılık platformu haline gelen Dergilik’in 15 Mart’a kadar sürecek kampanyasında dergi ya da gazete indirme sayısı arttıkça kazanma şansı da artacak. Kullanıcılara her gün dergi ve gazete çekilişi için en fazla 5’er, toplamda 10 yayını indirme hakkı verilecek. Böylece 60 gün boyunca 600 çekiliş hakkına sahip olacak Dergilik kullanıcıları, 10 adet Samsung Note 9, 10 adet Samsung S9 ve 80 adet Samsung J4 Plus olmak üzere toplam 100 adet cep telefonundan birini kazanma şanslarını yükseltecek.

 

6 MİLYON KULLANICI 1450 YAYIN

 

Türkiye’nin doğusundan batısına her bölgesinde yayıncılık sektörünü, özellikle dergi tirajlarını artıran Dergilik uygulamasının 2018’de aktif kullanıcı sayısı 6 milyona ulaştı. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indirenler, bin 500 dergi ve gazeteye aynı anda ulaşma imkânı buluyor.

ghjjh

Yukarı