Ana içeriğe atla

bridgestone

POZİTERA, GELİŞTİRDİĞİ TEKNOLOJİYLE PERAKENDE SÜREÇLERİNİN CANLI OLARAK İZLENMESİNİ SAĞLIYOR

29.08.2019 - 12:30

Pozitera, kendisine ait olan Perakende Takip Platformu (PTP) teknolojisiyle, satış ekiplerini ve pazarlama süreçlerini anında ve canlı olarak izleyebiliyor, gerekirse müdahale edilmesini sağlıyor.

Kuruluşunun 15. yılını kutlamaya hazırlanan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. patenti kendisine ait yazılımı sayesinde ölçümlenebilir pazarlama faaliyetleri sunarak, perakende sektöründe yer alan markalara Perakende Takip Platformu (PTP) ile herkesten farklı ve bir o kadar da önemli bir katma değer sağlıyor.             

SAHADAN CANLI YAYIN

Pozitera, ölçümlenebilir pazarlama faaliyetleri doğrultusunda PTP’nin teknolojik altyapısı sayesinde, markalar adına sahada yer alan satış ekibinin canlı takibini yapabiliyor ve gerekirse pazarlama süreçlerine anında müdahale edilebiliyor. PTP ile sistem içinde yer alan 6.500’e yakın satış noktasında markaların satışları, stok seviyeleri, sipariş talepleri, satış ve sergilemeden aldıkları pay, sergileme alanları, rakip markaların fiyat, kampanya, etkinlik, yeni ürün bilgileri, mağaza yönetici ve personel yorumları anında ve canlı olarak takip edilebiliyor. Pozitera PTP teknolojisiyle doğru ve anında elde edilen bilgi kapsamında hızlı servis ve hızlı aksiyon ile markalara katma değer sağlıyor.
Perakende sektörüne teknolojik yenilikler sunan Pozitera’nın özel yazılımı  PTP, şirketlerin takip etmek istediği özel durumlarda da kurum içi bir çözüm olarak değerlendirilebiliyor.

PERSONEL EĞİTİMİNE KATKI

Personel eğitimine de çok önemli bir katkısı olan PTP teknolojisiyle ya ürün özelinde ya da genel eğitimler verilebiliyor. Eğitime katılan personelin başarı seviyeleri  çevrimiçi sınavla tespit edilebiliyor; bu teknoloji sayesinde nitelikli eleman gücüne  katkı sağlanıyor.

dfs

Yukarı