Ana içeriğe atla

ayos

Addo Furniture yeni ürünlerini tanıttı

18.01.2018 - 17:38

Çalışma alanlarına özel yaratıcı ve fonksiyonel tasarımlar geliştiren Addo Furniture, tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı showroomunda yeni nesil ofislerde fark yaratacak yeni ürünlerini tanıttı.

Binalardan mutfaklara, mobilyadan endüstriyel tasarım ve ofislere kadar yaşamın her alanında değerlendirme kriteri haline gelen ‘tasarım’ olgusu, ofis dekorasyonunda da değişimin önünü açıyor. Güçlü bir vizyon belirleyerek bu akımı doğru değerlendiren, tasarım olgusunu başarının sırrı olarak benimseyen ve her alanda ön plana çıkaran Addo Furniture, akustik düzenlemelerden derinlik özelliklerine kadar ince bir tasarımın ürünü olan showroomunda yeni ürünlerini tanıttı. 

YARATICILIĞI SİMGELEYEN ÖZGÜR VE YENİLİKÇİ TASARIM: HUB 
Değişen çalışma ortamına paralel olarak ortaya çıkan gereksinimleri doğru analiz eden Addo Furniture, Sezgin Aksu imzası ile hayata geçirdiği HUB ürünü ile ofis dekorasyonunda yepyeni bir dönemin kapısını aralıyor. Günümüzde hızlı değişime uğrayan moda algısına ayak uyduran, özgür bir tasarım yaratma fikrinden doğan HUB,  kolaylıkla ayak değişimine olanak sağlayarak yeni nesil çalışma kültürünün gerekliliklerine bir bütün olarak yanıt veriyor. Renk, ayak ve tabla seçenekleri ile HUB, toplamda onlarca çeşitle ofislerde fonksiyonelliğin tasarıma yansımasını simgeliyor. Bireysel çalışma alanları, sosyal alanlar, birim yöneticileri ve ev-ofisler için çözümler sunan HUB, açık ofislerde çalışan sayısına göre de düzenlenebiliyor. Coworking anlayışını destekleyen modülleri ile yüksek masalardan yazı tahtalarına ve dolaplara kadar sosyal bir ortam yaratan seri, yeni nesil ofislerde tüm alanlarda bütünlüğe olanak veriyor. 

WİNG KOLTUK İLE RENKLENEN TASARIM ÇİZGİSİ 
Addo Furniture Art Direktör Sezgin Aksu tarafından tasarlanan Wing koltuk, masif ahşap ve metal olmak üzere 12 farklı ayak seçeneği, başlıklı ve başlıksız olarak tasarlanan özgün yapısı, sırt ve başlık olmadan puf şeklinde kullanım seçeneği ile özel bir tasarım ürünü… Bekleme alanlarında ve toplantı salonlarında renk ve doku alternatifleri ile eğlenceli bir tasarım ürünü olan Wing, bulunduğu yerde sıcaklık hissi veren fonksiyonel bir ürün alternatifi olarak Addo Furniture koleksiyonunda yerini alıyor. Yapı olarak kanatlardan esinlenilerek tasarlanan Wing, sırt destekli tasarımında geriye doğru sahip olduğu doğal eğimi ile fonksiyonel bir kullanım sunuyor. 

SADELİĞİ YANSITAN İTALYAN TASARIMI: INCONTRO
İnovatif tasarım çözümleri ile yeni nesil iş ve yaşam alanları oluşturan Addo Furniture, ünlü İtalyan tasarımcılar Jeremiah Ferrarese ve Paolo Scagnellato imzası taşıyan Incontro ile ofiste ve ortak alanlarda sadeliğe vurgu yapıyor. Özgün formu ve fonksiyonel yapısı ile dar mekanlara uyum sağlayan, minimal ve yalın tasarım Incontro, modern dekorasyonun tamamlayıcısı olarak dikkat çekiyor. Küçük ofislerden büyük projelere, bekleme alanlarından toplantı ve konferans salonlarına kadar birçok kullanım alanı için tercih edilebilen Incontro ailesi, farklı renk, ayak ve özellik opsiyonları da sunuyor. Ofis projelerinden otellere, hastanelerden havalimanlarına, konferans salonlarından okul ve üniversitelere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan Incontro sandalyeler, evlerde de özellikle mutfakta tercih ediliyor.

dfg

Yukarı