Ana içeriğe atla

bridgestone

ALBAYRAK KORONAVİRÜSE YAKALANDI

23.03.2020 - 18:45

Koronavirüs tedavisi gören Abdurrahim Albayrak’ın eşi Şükran Albayrak’ın da virüse yakalandığı tespit edildi. Çift, özel bir hastanede karantina altına alındı.

Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da koronavirüse yakalandığı tespit edildi. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor.

Koronavirüs şüphesi ve tedbiri için hastanede bulunan Abdurrahim Albayrak, sevenlerine mesaj yollayarak, "Herşey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam" dedi. Albayrak ailesinin diğer fertlerinin de evde 14 gün kuralına uydukları ve gerekli tedbirleri aldıkları öğrenildi. Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da Albayrak'ın sağlık durumu ile ilgili bilgiler verdi. Abdurrahim Albayrak ile görüştüğünü ve durumunun iyi olduğunu dile getiren Yusuf Günay, şöyle konuştu: "Durumu iyiye gidiyor. Zaten güçlü bir yapısı var. İnşallah kısa sürede atlatacaktır. Tüm camiamıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Dua ediyoruz kendisi ve kıymetli eşi için. Bir süre hastanede tutulacaklar, sonra inşallah tedavi edilip taburcu edilecekler." Yusuf Günay, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in sağlık durumunun da iyi olduğunu belirterek, "Bu arada sayın başkanımız ile de sürekli irtibat halindeyiz. Sayın başkanımızın sağlık durumu da gayet iyi. Dolayısıyla gelişmeleri takip ediyoruz." şeklinde konuştu.

dfs

Yukarı