Ana içeriğe atla

ayos

Hizmetix 10. yılını kutluyor

12.06.2017 - 15:15

Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün:
Yayıncılığı sürdürmenin son derece zor olduğu Türkiye’de 10. yılını dolduran Hizmetix Dergisi’ni kutluyorum. Sektörümüze yaptığınız önemli katkılarınızın artarak süreceğine inanıyor, bu vesileyle yazı ailenizi ve çalışanlarınızı tebrik ederek başarılarınızın devamını diliyorum.

Xinerji Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Erkan Durdağı:
Lojistik sektörünün, her sektöre hizmet sağlayan özelliği bulunuyor. “Hizmetix” yayınlarında bir çok sektöre yer ve içerik sağlıyor. Bu sebeple buluşma noktasında yer alıyor. Hizmetix‘in 10. yılını kutlar, çalışma ve başarılarının devam etmesini temenni ederim.

Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez: 
Kuruluşunuzun 10’uncu yıldönümü nedeniyle, derginizin yayına hazırlanmasında emeği geçen tüm ekibinizi içtenlikle kutluyorum. Allianz Türkiye ailesi adına başarılı yayın hayatınızın uzun yıllar sürmesini diliyorum.

QNB Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu:
10 yıldır başarıyla devam ettirdiğiniz yayıncılığınız aracılığıyla ekonomiyi büyüten kurumlara destek olduğunuz, okuyucularınıza işlerini geliştirmeleri için doğru enformasyonu sağladığınız için teşekkür ediyoruz.  10. yılınızı kutlarken uzun yıllar başarılı çalışmalarınızı devamını diliyoruz.


TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz:
TEB olarak, ekonomi ve iş dünyası yayıncılığının en önemli oyuncularından biri olan Hizmetix Dergisi’nin 10’uncu yıldönümünü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Yıllardır yaptığı haberler ve sektör röportajlarıyla ekonominin ve sektörümüzün nabzını tutmayı başarmış Hizmetix Dergisi’nin çalışmalarının daha uzun yıllar devamını diliyoruz.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ:  
Ekonomi ve iş dünyasının önde gelen yayınlarından Hizmetix Dergisi’nin 10. kuruluş yıl dönümünü Vodafone Türkiye ailesi adına en içten dileklerimle kutluyor; Türkiye’nin dijitalleşme yolculuğunda verdiğiniz değerli destek için teşekkür ediyorum. Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerine dair hazırladığı haber çalışmaları ve gerçekleştirdiği röportajlarla adından söz ettiren derginizin önümüzdeki dönemlerde de özgün çalışmalara imza atacağına olan inancımla, başarılarınızın 10 yıllar boyunca devam etmesini temenni ediyorum. 

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök:
Ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan Hizmetix Dergisi’nin 10. yılını içtenlikle kutluyorum. Tüm ekibinize sektöre olan katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum ve nice 10 yıllar  diliyorum.

TOKKDER Yönetim Kurulu Başkanı F. Türkay Oktay: 
Başarılarınızın önümüzdeki dönemde artarak devamını temenni ediyorum.

Güvensan CEO’su Münteha Adalı: 
Sektörde faaliyet gösteren firmaların birbirini bilmesi, rekabetin daha adil olması adına hizmet sektörü için yaptığınız çalışmalar için teşekkürler.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan:
Sektördeki 10. yılınızı kutlarız. İş ve hizmet dünyasına olan katkılarınızın devam ettiği nice yıllar dileriz.

Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu:
Gündemi ve gelişmeleri aktaran yapısı ve yönlendirici bakış açısıyla derginizin biz sektör temsilcilerine büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Kaliteli içerikleri ile ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan değerli yayınınızın 10. yılını en içten dileklerimle kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. 

Bata Group Genel Müdürü Murat Timuçin Altıer:
Sektöre girdiğiniz günden bugüne gerçekten çok büyük başarı ve gelişimler ile hizmet sektörünü çok iyi  tanıtan bir dergi haline geldiniz. Başta Turgut Tahnal olmak üzere tüm yayın ekibine kuruluşundan günümüze şirketimize yapmış oldukları desteklerden de ayrıca teşekkür eder, bundan sonraki yayın hayatında başarılarının ve işbirliğimizin devamını temenni ederim.

Solartürk Yönetim Kurulu Başkanı Osman Özberk:
Hizmetix Dergisi’nin nice başarılı 10 yıllara ulaşacağına inanıyor, derginin tüm ekibine başarı ve mutluluklar diliyorum.

Biltur Catering Genel Müdürü Sezai Sarıkcı: 
Hizmet sektöründeki firmaların sesini duyuran ve sektörün yanında yer alan Hizmetix Dergisi’ne başarılar ve nice 10 yıllar dileriz.

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağaçlı:
Derginizin 10. yılını tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 

UTİKAD Başkanı Emre Eldener:
Geçtiğimiz 10 yıl içinde ekonomi genelinde olduğu gibi lojistik sektörü özelinde de tüm gelişmeleri yakından takip eden Hizmetix, bizim için de önemli haber alma kaynaklarından biri oldu. Bunun yanı sıra sektörümüzle ilgili derneğimiz tarafından atılan adımları kamuoyuna duyurmak konusunda da yayınlarınızın büyük desteğini gördük. Hizmetix’in 10. yılını kutlarken, şahsım, Yönetim Kurulumuz ve UTİKAD üyeleri adına başarılarınızın ve kaliteli yayınınızın devamını diliyorum.    

Sefamerve CEO’su Mehmet Metin Okur: 
Türkiye’nin önemli ekonomi ve iş dünyası dergilerindensiniz. Değer yaratan içerikleriniz referans kaynağı oluyor. İş dünyasıyla ilgili trendleri okuyucuyla  buluşturarak yenilikçi ve saygın konumunuzu koruyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Türkiye Girişimcilik Vakfı Başkanı, Evtiko CEO’su ve Kurucusu Sina Afra:
Ekonomi, iş dünyası ve özellikle perakende sektörüne yönelik haber ve görüşleri ayrıntılı olarak bize sunan, en son gelişmelerden, şirket haberlerinden ve projelerden bizleri haberdar eden Hizmetix Dergisi’ni takip etmekten büyük keyif alıyorum. Hizmetix Dergisi’nin 10. yıl sevincini paylaşıyor, başarısının daim olmasını diliyorum. 

Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge:
Ekonomi ve iş dünyasına yönelik olarak tüm sektörleri objektif yönden değerlendiren, tanıtımlarını gerçekleştiren ve güven algısı oluşturan hizmetlerinizin aynı başarı ile devam etmesini diler, yaptığımız ve yapacak olduğumuz iş birlikleri için sizlere gönülden teşekkür ederiz. 

Park 328 AVM Müdürü Mustafa Yalçın:
Hizmetix Dergisi hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketleri bir araya getiren, aralarındaki paylaşımı sağlayan önemli bir araç olmuştur. Okuyucularına perakende alanında sahip olduğu bilgileri aşılayan, okuyucularını sektördeki önemli şirketlerle buluşturan bu dergi, hizmet verdiği sektör ile ilgili önemli bir boşluğu doldurmaya devam ediyor. İyi bir takipçisi olacağımız Hizmetix Dergisi’ne bu 10 yılda şirketlere kazandırdıkları adına teşekkür eder, başarılarının sürekli olmasını dileriz.

Mamabüs Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydın: 
Öncelikle 10 yıl boyunca kaliteden ödün vermeden ayakta kalmak işin ehli olduğunuzun en belirgin göstergesi. İş dünyasının birbirinden haberdar olması için sağlıklı ve kaliteli bir mecra Hizmetix. Nice keyifli on yıllara.  

Dönerci Orhan Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Rahmanoğlu:
Hizmetix bizim de takip ettiğimiz, sektör hakkında değerli bilgiler içeren bir dergi. 10. yılınızı kutlar, başarılarınızın devamını dileriz.

Forum Trabzon AVM Müdürü Uğur Arısoy:
Sektörümüzde değerli bir yere sahip olan Hizmetix Dergisi ailesinin 10. yılını tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

TÜROB Başkanı Timur Bayındır:
Hizmetix birçok başarıya imza atmış, Türkiye basınında kendine çok önemli bir yer açmıştır. Başarılarının devamını diliyoruz. 

Keyveni Catering Genel Müdürü Sadık Çelik:
Ben Hizmetix Dergisi’nin alanında tavizsiz ve demokratik bir platform oluşturduğunu düşünüyorum. Israrla kendisini ifade etmeye ve yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Bugün Hizmetix, adından söz ettiren önemli bir sektörel dergidir. Tebrik ediyorum ve tüm ekibe başarılarının devamını diliyorum. Daha nice 10 yıllara…

Sofra Compass Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Nihat Kartal:
Hizmetix Dergisi, gerek faaliyet alanlarımızın başında gelen hizmet sektöründeki gelişmeleri gerekse farklı sektörlerdeki dinamikleri yakından takip edebildiğimiz çok önemli bir yayın. Gündemi ve sektörün geleceğini habercilik değerleriyle sunarak 10 yıldır çok başarılı içeriklere imza attığınızı düşünüyorum. Bu vesileyle tüm Hizmetix ekibini kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy:
Hizmetix dergisi zengin görsel haberlerle dikkat çekici görünümü ve İçeriği bakımından her türlü ihtiyaca rahatlıkla cevap alınabilir konumdadır.  

MedicalPark Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış:
Sektörel yayın alanında Türkiye’de öncü bir konumdasınız. Okurlarınıza sektörle ilgili en güncel bilgileri sunarak; pazarlama, ekonomi, sağlık gibi alanlarda bizlere yol arkadaşı oldunuz. Türkiye’de sektörel bilgi ve düşünceyi bir araya getirerek; girişimci, yenilikçi bireylerin ortaya çıkmasında ve ülkemizin gelişmesine büyük katkı sağladığını düşünüyorum. Yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Hizmetix dergisinin 10. yılını kutlar ve tüm ekibe nice başarılı yıllar ve yayınlar diliyoruz.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Uluslararası İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Mert Demirsöz:
Ekonomi ve iş dünyasına yönelik gelişmeleri; tarafsız ve kaliteli habercilik anlayışı ile okuyucuları ile buluşturduğunuz için sizlere teşekkürlerimi sunuyor; Hizmetix dergisinin de 10. yılını, Dünyagöz Hastaneler Grubu ve şahsım adına kutluyor, başarılarının devamlılığını diliyorum.


TÖSHİD Başkanı Teoman Tosun:   
Hizmet Sektörü GDP içindeki payı nedeniyle ülkemiz için günümüzde önemli olduğu kadar gelecekte de son derece önemlidir. Sektörümüzün sesi olarak yayın hayatında bulunmanız önemlidir. Sektörün içinde bulunduğu durum, sorunların çözümü konusunda daha aktif görevler yüklenmeniz, sesini geniş kitlelere ulaştırılmasını önemsiyoruz.

Üç Öğün Catering Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Faruk Dural:
Hizmetix Dergisi’nin 10. yılını kutlarız. Derginizin misyonu gereği sektörün öncü kuruluşlarını buluşturacağınız nice 10. yıllar dileriz..

Polonez Genel Müdürü Andaç Günsoy:
Hizmetix Dergisi, yayınladığı günden bu yana tüm haberlerini, tarafsız ve özgün bir şekilde ele alarak sektöre ışık tutan yayınlar arasında yerini alıyor. Gündemi yakalayan konuları, zengin içeriği ve en önemlisi sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak şirketlerin kendilerini doğru bir şekilde ifade edebilecekleri bir platform yarattıkları düşüncesindeyiz. Sadece hizmet sektörü değil perakende sektörü de dahil olmak üzere tüm sektörlerin etkileşim haline girebildiği en önemli buluşma adreslerinden biri olduğuna olan inancımız ise sonsuz. Hizmetix Dergisi’nin 10. yılını kutluyor, tüm ekibinizle birlikte başarılarınızın devamını diliyorum.

dfg

Yukarı