Ana içeriğe atla

apti

HİZMETİX TV, 'YÜKSELEN MARKALAR' PROGRAMIYLA YAYIN HAYATINA BAŞLADI

25.01.2019 - 16:39

12 yıldır tüm sektörleri sayfalarında buluşturan Hizmetix Dergisi, televizyon yayıncılığıyla da firmaların hizmetinde. Hizmetix TV, Yükselen Markalar programıyla Youtube üzerinden yayın hayatına başladı. İlk bölümde Life Style Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim ve Yaşam Fuarı işlendi.

12 yıldır tüm sektörleri sayfalarında buluşturan ekonomi ve iş dünyası dergisi Hizmetix, televizyon yayıncılığıyla da firmaların hizmetinde. Hizmetix TV, Yükselen Markalar programıyla Youtube üzerinden yayın hayatına başladı. Yükselen Markalar programının ilk bölümünde Eda Güleş Yahşi’nin sunumu ve Çağdaş Albay’ın çekimleriyle Life Style Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim Fuarı işlendi.

 

Hizmetix TV, Yükselen Markalar, Eda Güleş Yahşi

İzleyicileri fuarda bir gezintiye çıkaran programda, Life Style Turkey 2019’un öne çıkan markalarının yetkilileriyle röportajlar ve yeni trendler yer alıyor. İzleyiciler ayrıca Yükselen Markalar programında muhafazakâr giyimin öne çıkan stil danışmanlarından Esra Seziş Kiğılı ile söyleşiyi de izleyebilir.

 

YÜKSELEN MARKALAR İÇİN TIKLAYIN

https://www.youtube.com/watch?v=-9FO8_nj-34

 

HİZMETİX TV’DE BİRÇOK SEKTÖR YER ALACAK

     

Hizmetix TV’de finanstan eğitime, tesis yönetiminden turizme, otomotivden lojistiğe, sağlıktan bilişime, alışveriş merkezlerinden perakendeye birçok sektör yer alacak. Ekonomi ve iş dünyasının yeni kanalı Hizmetix TV; sektöründe öne çıkan firmaların tanıtımını yapacak; yönetim kurulu başkanları, CEO’lar ve genel müdürlerle söyleşiler gerçekleştirecek.

 

Abonelik sistemi, fuar katılımları, web sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla binlerce kişiye ulaşan, 2018 yılında Turkcell’in Dergilik uygulamasında 153 bin kez indirilen Hizmetix Dergisi, televizyon kanalıyla firma ve iş insanlarını daha fazla kişiye ulaştıracak.

 

HİZMETİX TV TANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN: https://www.youtube.com/watch?v=cVuybWeDcwE

 

Hizmetix TV Genel Yayın Yönetmeni Turgut Tahnal

Hizmetix TV Program Müdürü Turgut Tahnal

 

‘SEKTÖR YAYINCILIĞINA YENİ BİR SOLUK OLACAK’

 

Hizmetix TV Program Müdürü Turgut Tahnal, “Sektör yayıncılığına yeni bir soluk, yeni bir heyecan getireceğiz. Kısa sürede izlenme ve abone sayımızı artırarak yıllardır birlikte çalıştığımız firmaları daha fazla kişiye ulaştıracağız. Abonelik sistemimiz, fuar katılımlarımız, web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve Turkcell Dergilik ile zaten binlerce kişiye ulaşıyoruz. Bundan sonra ulaştığımız kitle daha da genişleyecek. Yükselen Markalar programımız belki de ileride ulusal bir televizyon kanalına taşınacak.” dedi.

 

 

 

ghjjh

Yukarı