Ana içeriğe atla

ayos

HMF Makina servisleriyle bir araya geldi

10.04.2017 - 16:10

HMF Makina geleneksel servis toplantısını bu yıl Divan İstanbul Asia’da gerçekleştirdi.

HMF Makina, Türkiye’nin dört bir yanındaki iş makinaları ve endüstriyel servislerini İstanbul’da bir araya getirdi. İş makinası ve endüstriyel grupların farklı günlerde iki aşamalı olarak gerçekleşen toplantılarına yaklaşık 100 kişilik bir katılım gerçekleşti.
HMF Makina yönetiminin açılış konuşmalarıyla başlayan toplantılarda; HMF Makina Genel Müdürü Tamer Öztoygar ve Genel Müdür Yardımcısı Ömer Engin Uzun sektörde servisin önemini vurguladı. Tamer Öztoygar, 2016 yılının genel değerlendirmesini yaptıktan sonra, 2017 hedefleri hakkında görüşlerini katılımcılar ile paylaştı. Daha sonra yedek parça, pazarlama ve iş geliştirme ve SSH departmanlarının sunumlarıyla toplantılara devam edildi.
Toplantıların öğleden sonraki saatlerinde ise yetkili servisler 2016 yılı değerlendirmelerini HMF Makine Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek Parça birimleri ile paylaştılar.
Toplantıların ikinci günü ise ikili görüşmeler yapılarak tamamlandı. Genel olarak 2016 yılı değerlendirmesinin yapıldığı ve 2017 için hedeflerin belirlendiği toplantıda 2016 yılı içinde alanında en iyi performans sergileyen servislere plaket ve çeşitli ödüller verildi.

dfg

Yukarı