Ana içeriğe atla

apti

LEZZETLİ VE BÜTÇE DOSTU 1DÖNER’İN YENİ ÜRÜNÜ ‘PLAZA DÖNER’

21.01.2019 - 11:08

GIDA SEKTÖRÜNDE 25 YILI AŞKIN SÜREDİR EDİNİLEN TECRÜBELERİN BİR ARAYA GELMESİYLE OLUŞAN 1DÖNER, YENİ ÜRÜNÜ PLAZA DÖNER’İ MÜŞTERİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNDU. MODERN, HIZLI, LEZZETLİ VE BÜTÇE DOSTU 1DÖNER’İN YENİ ÜRÜNÜ, UZMANLAR VE ŞEFLER TARAFINDAN HAZIRLANIYOR.

Gıda sektöründe 25 yılı aşkın süredir edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle 2017’de kurulan 1Döner, yeni ürünü Plaza Döner’i müşterilerinin beğenisine sundu. Modern, hızlı, lezzetli ve bütçe dostu 1Döner’in yeni ürünü, uzmanlar ve şefler tarafından hazırlanıyor. 
Uğur Çiçek tarafından kurulan Bir Yiyecek AŞ’nin markası 1Döner, 2017’de İstanbul’da kuruldu. 1Döner, Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren, kurumsal firmalarda kurucu ve işletmecilik yapan yöneticileri rehberliğinde yoğun olarak İstanbul ve ilçelerinde çok sayıda şubesiyle hizmet vermeyi amaçlıyor. Tavuk ve et döner sektöründe farklı konseptiyle müşterileriyle buluşmaya devam eden marka, bir merkez şubesi ve 5 franchise şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

1DÖNER İNOVATİF ÜRÜNÜYLE FARK YARATIYOR
Gıda sektöründe farklı uzmanlık alanlarına sahip ekibin tüm tecrübelerinin yansıtıldığı marka, döner severlerle 1Döner lezzetinin buluşturulması amacıyla hayata geçirildi. 1Döner, sektördeki çeşitli başarılarla birlikte doğal, kaliteli, inovatif döner burger lezzetine konsantre olmuş bir takımın başarısı olarak hizmet veriyor. Doğal ve katkı maddesiz tavuk döner ‘1Döner’ sosunun harmanlanmasıyla müşterilerine eşsiz bir lezzet sunuluyor.
1Döner’de sunulan ürünler, geleneksel ürünlerin dışında, yumuşak lezzetli hamburger ekmeği, özel sos ve çeşnilerle modernize ediliyor. 1Döner, ‘Döner Burger – Plaza Döner’ ürünüyle diğer tavuk döner markalarından farklı olmayı başarıyor. Etlerinden soslarına kadar tamamen yerli üretim prensibini benimseyen marka; hızlı ve lezzetli servis esasına göre uzmanlar ve şefler tarafından hazırlanıyor.

ANAHTAR TESLİM FRANCHISE VERİYORUZ
Marka kurucusu Uğur Çiçek, büyüme sürecinde merkezin ve operasyon kalitesinin önemini vurguluyor. “1Döner, samimi hizmet kalitesiyle döner lezzetinin önemli temsilcisi olmayı kendine hedef seçmiş bir marka olarak İstanbul’da kuruldu.” diyen Çiçek, “Her yaştan ve her bütçeden kişiyi hedefleyen bir markayız. Türkiye’nin yerli ve milli markası olmayı hedefliyoruz. İstanbul büyümesini tamamladıktan sonra tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlıyoruz. Markamız için uygun bir lokasyonda 20 ile 100 metrekare arası dükkânlar için franchise veriyoruz. Yürüyüş yollarının, okulların, iş yerlerinin ve yaya yoğunluğunun bulunduğu yerler markamız için uygundur. Yatırımcının, işletmenin yöneticiliğini bire bir kendisinin yapması tercih sebebidir.” diyor.
Saha ekibi tarafından yatırım için en doğru lokasyonun belirlendiğini ifade eden Uğur Çiçek, “Lokasyon seçimiyle birlikte Bir Yiyecek AŞ ve aday arasında franchise sözleşmesi imzalanır. Mimari proje, seçilen dükkâna özel hazırlanarak merkez tarafından anahtar teslim kurulum gerçekleştirilir. Personel seçimi ve eğitimler 1Döner tarafından gerçekleştirilir. Açılışa kadarki tüm süreç 1Döner ekibince koordine edilir.” diyerek sözlerini tamamlıyor. 

ghjjh

Yukarı