Ana içeriğe atla

ayos

Multinet Up’tan hoşgeldin hediyesi

11.10.2017 - 13:40

Shell akaryakıtında Multinet Up’tan 20 Bin TL’ye varan hoşgeldin hediyesi!

Multinet Up’ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni bir kampanya düzenledi. Kampanyaya yeni müşterilerin yanı sıra daha önce Petronet çözümünü kullanmayan mevcut Multinet Up müşterileri de katılabilecek. 31 Aralık 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 20 bin TL’ye kadar Giftcard kazanma fırsatına sahip olacak.
Kampanyaya katılabilmek için başvuran firmanın aylık minimum 3 bin TL akaryakıt harcaması yapması gerekiyor. Petronet, şirketlerin akaryakıt ihtiyacını Shell’in yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım özelliği ve Taşıt Tanıma Sistemi’nin sağladığı operasyonel kolaylık ile verimli bir şekilde karşılama imkanı sağlıyor. 
21 bin kurumsal müşteri, 35 bin anlaşmalı nokta ve 1,8 milyondan fazla kart kullanıcısına hizmet veren Türkiye’nin lider kuruluşu Multinet Up iş ortaklarının yemek giderlerinden akaryakıta, araç kiralamadan toplu satın almaya, uçak biletinden kargo ihtiyacına kadar tüm gereksinimleri için çözümler sunuyor.
Şirket araç çözümleri kapsamında sunulan hizmetler ile araç ve filo kiralama, şirket araçlarının akaryakıt giderlerini uygun fiyat ve koşullarla sağlama ve şirket araçlarının yıkama, lastik ve bakım giderlerini yönetmek mümkün oluyor.

dfg

Yukarı