Ana içeriğe atla

ayos

Seçil Refik, Amsterdam yolcusu

08.02.2017 - 16:46

ING Bank Türkiye’de görev yapan Seçil Refik, 2 Şubat itibarıyla Amsterdam’da yeni bir göreve getirildi.

ING Bank Türkiye’de “İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı” ve “İcra Kurulu Üyesi” olarak görev yapan Seçil Refik, 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla Amsterdam’da önemli bir göreve atandı.

Seçil Refik, ING’nin faaliyet gösterdiği ülkelerde hayata geçirilecek olan “ING İnsan Kaynakları Dönüşüm Projesi”nin “Değişim Yönetimi ve İletişim Direktörü” olarak atandı.

2012 yılı Ocak ayında “Kurumsal Marka Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Direktörü” olarak ING Bank’a katılan Seçil Refik, yine aynı yıl İnsan Kaynakları Grubu’nun da yönetim sorumluluğunu üstlenerek “İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı” ve “İcra Kurulu Üyesi” oldu.

Yurtdışı atamalar devam ediyor

ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Seçil Refik, şimdiye kadar bankamızın insan kaynakları dönüşümünde birçok önemli projeyi yürütmüş ve yurtdışının Türkiye’den örnek aldığı en iyi uygulamalara liderlik etmiştir. Geçen yıl, CFO’muz ile başlayan üst yönetim seviyesinde yurtdışı atamalar, Seçil Refik’in Amsterdam’da üstlendiği bu önemli görev ile devam ediyor” dedi.

Seçil Refik kimdir?

1998 yılında Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Seçil Refik, iş hayatına Coca-Cola İçecek’te başladı. 14 yıl görev yaptığı şirkette, Ürün ve Pazarlama Müdürlüğü, Pazarlama Direktörlüğü ve en son Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüterek, pazarlama stratejisi geliştirme, müşteri yönetimi ve marka iletişimi alanlarında birçok başarıya imza attı.

dfg

Yukarı