Ana içeriğe atla

apti

36 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

20.01.2020 - 14:04

Her zaman için bir önceki senenin cirosunun yüzde 50 üzerine katma hedefinde olduklarını belirten MKS Kağıtçılık sahibi Leon Gerşon, “Şirketi ilk kurduğumuz zamanlarda tecrübenin bizlere büyük avantaj sağlayacağının bilincindeydim. Günümüze baktığımızda 36 yılın geçmesi bizi diğer firmalardan hem farklı hem de güvenilir kılıyor."

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ ÖN PLANDA 
MKS Kağıtçılık kuruluş hikayesi hakkında bilgi verir misiniz?
 
26 yıl benim 10 yıl oğlumun toplam 36 yıldır hizmetinizde olan 1994 senesinde kurduğumuz MKS Kağıtçılık, kurulduğu yıldan beri dürüst ve güvenilir iş ahlakı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tekstilkent Esenler’de çalışma hayatına devam eden Sektörün yeniliklerini sürekli takip ederek, müşteri taleplerine anında cevap verebilmeyi kendine prensip edinen MKS Kağıtçılık, her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak, piyasadaki değerini global boyutlara çıkarmış ve sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Firma bünyesindeki değerli çalışanların hepsi, alanlarında kendilerini kanıtlamış kişilerdir. Müşteri memnuniyetini ön koşul olarak gören şirketin uzun dönemdeki hedefi; piyasada öncü kurumlardan birisi haline gelmesidir.

TECRÜBEMİZ ÖN PLANDA 
MKS olarak ürünlerinizden bahseder misiniz?

MKS Kağıtçılık, Kuşe, Amerikan Bristol ve 1.Hamur ağırlıklı olmak üzere, her cins kağıt tabaka ve bobini, Türkiye’nin dört bir yanındaki matbaalara ve ajanslara tedarik etmektedir. 4/3 Uzak doğudan ithal ettiğimiz ürünleri gemi taşımacılığı ile Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. 4/1’lık kısmı ise Avrupa’dan İthal ediyoruz.
Şirketi ilk kurduğumuz zamanlarda tecrübenin bizlere büyük avantaj sağlayacağının bilincindeydim. Günümüze baktığımızda 36 yılın geçmesi bizi diğer firmalardan hem farklı hem de güvenilir kılmasını sağlıyor. 
YÜZDE 50 BÜYÜME 
Gelecek dönem hedeflerinizden bahseder misiniz?
Her zaman için bir önceki senenin cirosunun yüzde 50 üzerine katma hedefindeyiz. 36 yıllık tecrübemizle hedeflerimi bu zamana kadar gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

ghjjh

Yukarı