Ana içeriğe atla

bridgestone

AK-KİM, İNOVASYONUN 'ULUSAL ŞAMPİYONU' OLDU

09.10.2019 - 17:55

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ KİMYA ŞİRKETLERİNDEN AK-KİM, AVRUPA İŞ ÖDÜLLERİ’NDE ‘ULUSAL ŞAMPİYON’ SEÇİLEREK ‘İNOVASYON' KATEGORİSİNDE AVRUPALI RAKİPLERİ İLE YARIŞMAYA HAK KAZANAN TEK TÜRK KİMYA ŞİRKETİ OLDU.

Bu sene on ikincisi gerçekleştirilen Avrupa İş Ödülleri'nde, 1977 yılında kurulan ve bugün geniş ürün yelpazesi ile beş kıtada hizmet veren Türkiye'nin öncü kimya şirketlerinden Ak-Kim, 4 bine yakın Türk şirketi arasından Avrupa İş Ödülleri'nde inovasyon kategorisinde 'ulusal şampiyon' seçildi. Avrupa'ya finalist olarak giden tek Türk kimya şirketi olan Ak-Kim, son aşamada Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor.

"TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ"
Ak-Kim'in ulusal şampiyon seçilmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri, “Geniş ürün yelpazemizle ve yaptığımız projelerimizle dokunduğumuz tüm hayatlara en iyisini vermeyi hedefliyoruz. Türkiye'nin geleceğine değer katmak için verdiğimiz çabaların Avrupa İş Ödülleri gibi önemli bir platformda ödüllendirilmesi ve Türk kimya şirketi olarak tek temsilci olmak bizim için çok onur verici. Ak-Kim olarak bundan sonra da daha iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

dfs

Yukarı