Ana içeriğe atla

apti

Entegre Tesis Yönetimi

Mobil anasayfa
Görünsün

TEKSAN, KOJENERASYON SİSTEMLERİYLE KESİNTİSİZ ENERJİ SAĞLIYOR

15.06.2022 - 16:41

Teksan’ın Türkiye’de ilk yerli üreticisi olduğu kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri başta hastaneler olmak üzere veri merkezi, fabrika, AVM gibi enerji ihtiyacının çok yüksek olduğu yerlerde tercih ediliyor. Enerji maliyetlerini önemli oranda düşüren kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri yüzde 90’a varan enerji verimliliği sağlıyor.

ISS, SAĞLIK ORDUSUNUN ÖNEMLİ BİR PARÇASI

15.06.2022 - 16:36

ISS Tesis Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dağhan Yalçın ile Haziran sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşide Yalçın; hastanelere sundukları hizmetleri anlatırken ISS’in, sağlık ordusunun önemli parçası olmasından dolayı gurur duyduklarını ifade etti.

PERSONELİMİZ AYOS ÇATISI ALTINDA GÜVENLE ÇALIŞIYOR

11.05.2022 - 15:19

Ayos Group İnsan Kaynakları Müdürü Gözde Kırış ile Mayıs sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşide Kırış, iş güvenliğine dair hayata geçirdikleri çalışmaları ve aldıkları önlemleri okurlarımızla paylaştı.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HİZMET HİYERARŞİMİZİN EN ÜSTÜNDE

11.05.2022 - 15:16

SE Club Satış Müdürü Simge Özbek ile Mayıs sayımız için gerçekleştirdiğimiz söyleşide hizmet verdikleri tesislerde kullandıkları Aerogyenplus ve Onzone uygulamalarıyla teknolojik anlamda yarattıkları farkı ve bu fark ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak adına yaptıkları çalışmaları konuştuk.

ISS, DAHA VERİMLİ BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYOR

11.05.2022 - 15:14

1901 yılında Danimarka’da bir güvenlik şirketi olarak kurulan ISS (Integrated Service Solutions), bugün Avrupa, Asya, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Pasifik kıtalarındaki 30’dan fazla ülkedeki 40 binden fazla müşterisine, temizlik, güvenlik, teknik hizmetler, yemek, çamaşırhane yönetimi, bahçe bakımı, haşere kontrol ve destek hizmetler ile “Tesis Yönetimi” konusunda hizmet sunan dünyanın lider hizmet şirketlerinden biri olarak konumlanıyor.

ENTEGRE TESİS YÖNETİM DERNEĞİ OLARAK ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM

11.05.2022 - 15:12

Entegre Tesis Yönetim Derneği (ETYD) Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Aksu ile Mayıs sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde Aksu; tesis yönetimi sektörünün yaşamın içinde yer aldığını ifade ederek eğitimli çalışan kadrosu oluşturmak konusunda önemli adımlar atılması gerektiğinin altını çizdi.

TEYFED'DE YAHYA SAĞIR GÜVEN TAZELEDİ

11.05.2022 - 11:01

Antalya’da yapılan Tesis Yöneticileri Federasyonu (TEYFED) olağanüstü genel kurulu, Türkiye’nin birçok vilayetinden tesis yönetim firmaları ve STK başkanlarını bir araya getirdi. Federasyon delegelerinin tamamının oylarıyla genel başkanlığa yeniden Yahya Sağır seçildi.

ATALIAN OLARAK MÜŞTERİ ODAKLI BİR ANLAYIŞA SAHİBİZ

15.04.2022 - 09:22

ATALIAN Türkiye CEO’su Barış Ünalp ile Nisan sayımız için gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde Ünalp; sürdürülebilirlik projeleri ve pazarlama stratejileriyle AVM yönetiminde müşteri odaklı bir anlayışa sahip olduklarını aktarırken, yönetimini üstlendikleri AVM’lerde hizmet kalitesini artırmak adına teknoloji ve yazılım alanında yatırımlara öncelik verdiklerini ifade etti.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

ghjjh

Yukarı