Ana içeriğe atla

bridgestone

Entegre Tesis Yönetimi

Mobil anasayfa
Görünsün

TÜM PAYDAŞLARIMIZIN FAYDA SAĞLAYACAĞI BİR SİSTEM YARATTIK

20.12.2021 - 11:44

  Bir işletmedeki manuel süreçleri esnek çözüm yöntemleriyle otomatikleştirerek hem zamandan tasarruf edilmesini hem de veri güvenirliliğini sağlayan PRP Solutions, paydaşlarının fayda sağlayacağı bir sistem yaratarak öne çıkıyor. Firma adına söyleşi gerçekleştirdiğimiz Satış Direktörü Halit Özyılmaz, PRP Solutions’ı sizler için anlattı.

AMACIMIZ SEKTÖRDEKİ ÖNCÜLÜĞÜMÜZÜ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK

20.12.2021 - 11:37

  İnsan yaşamını korumayı ilke edinen ve bu doğrultuda güvenlik ürünleri üretimi yapan Kaya Grubu, aynı zamanda iş güvenliği konusunda da ilgili kurum ve kuruluşlarla ortak projeler hayata geçiriyor. Kaya Grubu Pazarlama Direktörü Cüneyt Uslu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Uslu, bu projelerin detaylarından, ürünlerinden faydalanan sektörlerden ve 2022 yılı projelerinden söz etti.

46 YILLIK TECRÜBE, KALİTELİ HİZMET

20.12.2021 - 11:32

  İş güvenliğine dair her ayrıntıyı düşünen ve “Doğru Tedarikçi” kavramından şaşmayan Erataş İş Güvenliği Ekipmanları, Avrupa Standartlarında rekabetçi ürünlerin üretim hattını oluşturarak müşterilerine kaliteli ürün sunmaya devam ediyor.

GLOBUS YENİ YILDA İLETİŞİM VE MOTİVASYONA DAHA FAZLA YATIRIM YAPACAK

20.12.2021 - 11:27

  Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak adına teknolojik altyapısına önem vererek yazılımlarını geliştiren Globus, yeni yılda da yapay zeka uygulaması tüm süreçlerini kapsayacak şekilde çalışmalarına devam edecektir. Globus T.A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cem Gezer ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Gezer, projelerin detaylarından ve 2022 yılı hedeflerinden söz etti. 

YENİ HİZMETLERİ BÜNYEMİZE KATMAK TEMEL ANLAYIŞIMIZ

20.12.2021 - 11:20

 Gelecek planlamasını her daim sağlam temeller üzerine yapan Ayos, yüksek kaliteyi sürdürebilmek için her zaman etkili süreklilik planlarını hazır ve güncel tutuyor. Ayos Temizlik Operasyon Müdürü Ümit Topal Aralık sayımıza konuk oldu. 

MESLEKİ YETERLİLİĞİ SEKTÖRÜMÜZE KAZANDIRACAĞIZ

20.12.2021 - 11:05

  Tesis yönetimi sektörünün sorunlarını başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla kurulan Tesis Yönetimi Federasyonu (TEYFED), mesleki yeterliliğe verdiği önemle çalışmalarını sürdürüyor. TEYFED Kurucu Genel Başkanı Yahya Sağır ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Sağır, federasyonun faaliyetlerini siz değerli okurlarımız için anlattı.

KENDİMİZİ SÜREKLİ GÜNCELLEYEREK YENİLİKLERE HIZLA ADAPTE OLUYORUZ

15.11.2021 - 10:59

Tesis yönetimi konusunda 81 ilde titizlikle çalışmalarını sürdüren Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., müşterilerine inovatif çözümler sunarak “Daha iyiye, en iyiye” mottosuyla çalışmalarını sürdürüyor. Firma adına görüşlerini aldığımız Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Genel Müdür Canan Çakmakcı, müşterilerine sundukları çözümlerden ve teknolojik çalışmalarından bahsetti.

SODEXO OLARAK MİSAFİR DENEYİMİNİ ÖN PLANDA TUTUYORUZ

15.11.2021 - 10:54

Müşterilerine sundukları hizmetlerde gelişen teknolojiyi her alanda kullanan Sodexo, pandemi döneminde de değişen talepler karşısında hızlı çözümler üretti. Sodexo adına görüşlerini aldığımız Servis Operasyonları Direktörü Emrah Akın, siz değerli okuyucular için Sodexo’nun faaliyetlerinden bahsetti.

TESİS YÖNETİMİ HİZMETİNDE SORUN DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

15.11.2021 - 10:52

Profesyonel konut ve tesis yönetimi konusunda yılların verdiği bilgi deneyimini müşterilerine sunan Sancak Yönetim ve Danışmanlık adına söyleşi gerçekleştirdiğimiz Funda El, tesis yönetiminde  kendilerini rakiplerinden ayıran en önemli noktalara değinerek, “Sorun değil çözüm üretiyoruz.” dedi.

İÇ PAZARDAKİ UZMANLIĞIMIZI DÜNYA’YA TAŞIYORUZ

15.11.2021 - 10:50

Kullandığı hammadde ve üretim teknolojisiyle dünyanın en bilinen biri olan Kaya Ropes ve Türkiye’nin lider iş güvenliği firması Kaya Safety bünyesinde barındıran Kaya Grubu Pazarlama Direktörü Cüneyt Uslu ile hem iş güvenliği kültürünün yaygınlaşması konusundaki çalışmaları hemde sektörün lideri olma sürecinde hayata geçirdikleri projeleri üzerinde bir söyleşi gerçekleştirdik.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

dfs

Yukarı