Ana içeriğe atla

bridgestone

DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜK İLKELERİNE BAĞLIYIZ

09.10.2019 - 15:32

Moda Canel Genel Koordinatörü Aykut Aytuğ: “Müşteri memnuniyeti için kullandığımız hammadde, yarım mamul ve mamullerimizin kalitesine önem vermekteyiz.”

Moda Canel kuruluş hikayesi hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? 
Kuruluş hikayemiz gerçekten çok farklıdır. Şirket kurucumuz babamız Ahmet Aytuğ 80 li yıllarda toptan erkek giyim sektöründe faaliyet gösterirken, çalışmış oldukları bankanın hizmet talebi ile güvenlik kıyafetleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Bununla birlikte Türkiye çapında yürütülen toptan erkek giyim üretimi de devam etmiştir. Daha sonra ki zamanda güvenlik şirketlerinin de çoğalması ve taleplerinin artması ile güvenlik giyim üretimi artmış ve erkek toptan giyimden yavaş yavaş çıkılmıştır. Yani güvenlik giyim ana meslek halini almış ve tüm Türkiye ye bankalar aracılığı ile Moda Canel adı altında hizmet verilmiştir. Babamızın 2009 yılında vefatından sonra bayrağı bizler ikinci kuşak devralmış ve kendisinin bize öğrettiği doğruluk, dürüstlük ilkelerinden sapmadan sadakat ile yolumuza devam etmekteyiz.

Hangi sektörlere öncülük ediyorsunuz? Ürün gruplarınız nelerdir?
İlk başlarda sadece güvenlik kıyafetleri alanında üretim ve satış yaparken müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemize endüstriyel fabrika iş kıyafetleri, medikal kıyafetler, iş elbiseleri ve restaurant cafe personel kıyafetleri eklenmiştir. Sektörümüz ile ilgili güncel gelişmeleri takip ederek ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Moda Canel olarak son dönemde ne gibi değişiklikler yaptınız? Ürünlerinizin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını nasıl sağlıyorsunuz? 
Gelişime açık bir şirketimiz var. Talepler doğrultusunda yeniliklere ve değişime çok önem veriyoruz. Bunun da bir göstergesi olarak 2018 yılında firmamızı Alibeyköy e taşımış olup orda toplam bin metrekare içerisinde perakende satış ve toptan satışımıza devam etmekteyiz. Ayrıca bu yıl içerisinde tüm Türkiye ye ulaşabilmek adına online satış sitemizi de açmayı planlıyoruz. Firmamız için kalite ilk önceliğimizdir. Müşteri memnuniyeti için kullandığımız hammadde, yarım mamul ve mamullerimizin kalitesine önem vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler bizim için ayrı bir önem taşımaktadır bu geri bildirimler sayesinde daha iyi olanı nasıl yapabiliriz sorusunu kendimize soruyor ve en iyiyi yapmak için uğraş veriyoruz. 

Üretim tesislerinizin işleyişi hakkında neler söyleyebilirsiniz? 
Şirketimizde üretim işleyişimiz müşterilerimizin sipariş onayı ile başlar. Müşteri isteğine göre malzeme tedarik edilir ve üretim planlamasına alınır. Üretim yapılırken müşterilerimizin talepleri üzerine üretilen ürünler için müşteri ziyaretlerimiz kabul edilerek şeffaf bir üretim politikası izlemekteyiz. Ürünlerimizin üretimi bittikten sonra kalite kontrolü tarafımızdan sağlanarak, paketleme işlemine geçilir ve müşterimizin istemiş olduğu adrese ürünlerimiz kendi araçlarımız ile teslim edilir.
 

dfs

Yukarı