Ana içeriğe atla

bridgestone

EN ÇOK TALEP GÖREN ÜRÜNÜMÜZ "KIMO"

09.10.2019 - 15:39

ÖLÇSAN TEKNOLOJİ SATIŞ MÜDÜRÜ TUNÇ PINAR: “KIMO, FORTUNE 500 TÜRKİYE ARAŞTIRMASI VERİLERİNE GÖRE BELİRLENEN TÜRKİYE’NİN 
EN BÜYÜK İLK 3 ŞİRKETİNDEN 2’SİNİN TERCİHİ OLDU.”

Firmanız hakkında kısaca bilgi verir misiniz?
ÖLÇSAN, yazılım, donanım ve entegrasyonda yerli ve milli tasarım/üretim ilkeleriyle 46. yılında. Kurulduğu yıldan bu yana ÖLÇSAN, yaptığı AR-GE çalışmalarıyla kazandığı tecrübesiyle günün şartlarına uygun hizmet vermeye devam ediyor. ÖLÇSAN müşteri odaklı çözümler sunan ürünler üretmektedir.  

Ürün segmentinizden bahseder misiniz? En çok talep gören ürününüz nedir?
ÖLÇSAN, bilişim sektöründe çözüm odaklı özgün yaklaşımıyla fiziksel ve siber güvenlik alanlarında çözüm ve ürünler sunuyor. ÖLÇSAN; sınır ve çevre güvenliği, kritik altyapı ve tesislerin güvenliği, bina, kurum ve ofis güvenliği, plaka UHF etiket tanıma ve araç altı tarama sistemleri, vücut tarama sistemleri, CCTV güvenlik sistemleri, video analitik, yüz tanıma, biyometrik ve kartlı geçişler, yazılımlar, akıllı ve güvenli şehirler, akıllı genel aydınlatma sistem yönetimi gibi güvenliği kapsayan farklı alanlarda çalışmalarıyla yer alıyor.
Kurumunuzun giriş/çıkış güvenliği için kurum içerisindeki geçişleri kayıt altına alan, çalışanlarınızın mesai takibini yapan, insan kaynakları yönetimi ve raporlama modülleri gibi birçok hizmet veren KIMO yazılımımız en çok talep gören ürünümüzdür. Desteği, 3. parti ürünlerin, HID, IDEMIA, Mercury, Matrix, Hirsch by Identiv gibi dünya markalarının entegrasyonu ve kullanıcı dostu ara yüzü ürünümüzde sahip olduğumuz avantajlarımızdır. Bu avantajları ile KIMO, Fortune 500 Türkiye Araştırması verilerine göre belirlenen Türkiye’nin en büyük ilk 3 şirketinden 2’sinin tercihi oldu. 

Türkiye’de faaliyet gösterdiğiniz sektörler ve referanslarınızla ilgili bilgi alabilir miyiz?
ÖLÇSAN, bilişim ve yazılım sektöründe sunduğu farklı çözüm ve ürünleriyle; birçok Bakanlık, Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Müdürlükleri, oteller, fabrikalar ve yaşam merkezleri başta olmak üzere çeşitli kamu ve özel kuruluşa hizmet veriyor. Ayrıca, havacılık ve enerji sektörünün lider firmaları yazılım alanında ÖLÇSAN’ı tercih ediyorlar. Daha öncede bahsettiğimiz gibi, KIMO, Fortune 500 Türkiye Araştırması verilerine göre belirlenen Türkiye’nin en büyük ilk 3 şirketinden 2’sinin tercihi oldu.

dfs

Yukarı