Ana içeriğe atla

bridgestone

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER

20.12.2019 - 14:41

Tansa Turnike Genel Müdürü Yalçın Sarı: “Sektörde sahip olduğumuz tecrübe yanında yaptığımız işe halen ilk günkü tutku ve heyecanla sahip çıkan bir ekibe sahibiz.”

Teknoloji, geçiş kontrol sistemlerini nasıl etkiliyor?
Hızla gelişen ve değişen teknoloji tüm sektörler gibi güvenlik ve geçiş kontrol sistemlerinde de yeni fırsatları yaratmakta. Özellikle son yıllarda yükseliş trendine giren ve kullanım alanı hızla yayılan IoT ve bulut teknolojileri yakın gelecekte hayatımızın her alanında bir seçenekten çok zorunluluk haline gelecek. Her geçen gün artan veri ve bu verilerin hızlı ve etkin kullanımına olan ihtiyaç, yeni ve inovatif ürünlerin geliştirilmesiyle daha güvenli ve kontrol edilebilir geçiş talep eden müşterilere yeni seçenekler sunuyor. TANSA olarak biz de tüm geçiş kontrol sistemlerine entegre edilebilen, gelişmiş sensör, IP ve network tabanlı izlenebilir akıllı geçiş turnikeleri ile müşterilere yeni seçenekler sunmaya başladık.

Zaman limitli siparişleriniz için nasıl bir strateji uyguluyorsunuz?
Artan müşteri talepleri ile arzu edilen kısa teslim süreleri ve tam zamanında teslimat hedeflerimizi gerçekleştirmek için belli aralıklarla kapasite revizyonları yapıyoruz. Hem mevcut müşteri talepleri hem de geleceğe yönelik öngörü ve tahminlerimiz bu kapasite ihtiyaçlarını şekillendirirken bize yardımcı oluyor. Satış ve üretim planlama departmanlarımızdaki arkadaşlarımızın uyumlu çalışması sayesinde gerek standart ürünlerin gerekse özel proje ürünlerinin planlanan zamanda teslimini gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanında 2019 sonu itibariyle mevcut üretim alanımızı iki katına çıkaracak olan yeni fabrikamızda müşterilerimize daha hızlı ve etkin hizmet vermeye başlayacağız.

Hem yurt içinde hem yurt dışında birçok projede yer alıyorsunuz. Sizi seçilir kılan özellikleriniz nelerdir?
Sektörde sahip olduğumuz tecrübe yanında yaptığımız işe halen ilk günkü tutku ve heyecanla sahip çıkan bir ekibe sahibiz. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel çözümleri hızla sunabilme becerimiz; dünya standartlarındaki ürün kalitemiz ve dünyanın neresinde olursa olsun müşterilere sunduğumuz kesintisiz satış sonrası destek ile TANSA’yı her geçen gün daha da büyütmekten mutluluk duyuyoruz.

2019 yılı Tansa Turnike için nasıl geçti? 2020 hedefleriniz nelerdir?
2018 yılı son çeyreğinden itibaren yurt içindeki ekonomik yavaşlama ve yatırımlardaki düşüşe rağmen, 2019 yılında iç piyasada yüzde 25, ihracatta da yüzde 100’e yakın büyüme yakaladık. İstanbul Yeni Havalimanında devam eden yatırımlar ve Kültür Bakanlığına bağlı 199 müzenin girişleri yanında, farklı ülkelerde stadyum, metro ve demiryolu projelerinde global bir marka olma yolunda ilerleyen TANSA’nın tercih edilmesi bu büyümede etkili oldu. 2020 yılında yeni fabrikamızda genişleyen üretim kapasitemiz ve yeni ürünlerimizle bu ivmeyi devam ettirerek bir yandan yurt içindeki pazar liderliğimizi pekiştirerek sürdürmeyi, diğer yandan da dünya çapında yeni projelerle büyümeyi planlıyoruz. 

dfs

Yukarı