Ana içeriğe atla

bridgestone

TÜM ALANLARDA HİZMET SUNUYORUZ

09.10.2019 - 16:12

Boyut Güvenlik Teknolojileri Genel Müdürü Okan Danyıldız, Türkiye'de faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgiler verdi. 

Firmanız hakkında kısaca bilgi verir misiniz? 
Boyut Güvenlik Teknolojileri elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere yaklaşık 20 sene önce ticari hayatına adım atmıştır. Geride bıraktığımız bu 20 senede Kamu ve Özel sektörde bir çok kurum, kuruluş ve projeye ürün tedarik ederek ülkemizin önde gelen tedarikçi firmalarından biri olmayı başarmıştır. “Boyut Güvenlik” 2009 yılından itibaren X-Ray Cihazları, Üst arama Dedektörleri, Bomba Tespit Cihazları, Sıvı patlayıcı ve araç altı tarama sistemleri gibi ürünlerin distribütörlüklerini yapmaktadır. 2019 yılı itibariyle de Geçiş Kontrol Ürünlerinde Hikvision’ın Türkiye Distribütörü olmuştur. Marka yönetimine vermiş olduğu önemin bir göstergesi olarak da son 10 yıl içerisinde yurt dışı ve yurt içi 20’ye yakın fuara katılarak pazarda ciddi bir yer edinmiştir. Boyut Güvenlik tüm elektronik güvenlik ürünlerini tek çatı altında müşterilerine sunabilen ürün altyapısına ve teknik altyapıya sahiptir. 

Ürün segmentinizden ve hizmetlerinizden bahseder misiniz?  
“Boyut Güvenlik” X-Ray Cihazları, Kapı Dedektörleri ve Güvenlik Bariyerleri, Kartlı Geçiş ve Parmak İzi Kontrol Sistemleri ve PDKS ürünlerinde tedarikçi olmasının yanısıra teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir. 2019 son çeyreğinde anlaşmasını imzaladığımız Hikvision Geçiş Kontrol Ürünleri Türkiye Distribütörlüğü ile artık “Boyut Güvenlik” tüm Geçiş Kontrol Ürünlerinde tedarikçi firma olarak Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösterecek bir re-organizasyon sürecine girmiş bulunmaktadır. 

Türkiye’de faaliyet gösterdiğiniz sektörler ve referanslarınızla ilgili bilgi alabilir miyiz? 
“Boyut” Geçiş kontrol ürünleri (X-Ray cihazları, Kapı Dedektörleri, Bariyer Sistemleri, Kartlı Geçiş/Parmak İzi Tanıma/ Yüz Tanıma) ve PDKS ürünleri başta olmak üzere Elektronik Güvenlik Ürünlerinin tamamında; askeriye, emniyet, bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler gibi birçok kamu kurum ve kuruluşu, oteller, avm’ler, residence ve siteler, özel üniversiteler ve fabrikalar gibi yüzlerce özel sektör kuruluşundan oluşan geniş bir referans listesine sahiptir. tüm kurum, kuruluş ve bayilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

2019 Ekim ayında ISAF Fuarına katılacağınızı biliyoruz. Hangi ürünlerle katılım sağlayacaksınız? 
ISAF Elektronik Güvenlik Sektörünün gelişimine katkı sağladığını düşündüğümüz, Sektörel ve Teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesine, firmaların hedef müşteri kitlesi ile yakın temas kurarak kendilerini anlatmalarına imkan sağlayan ve bir çok iş ortaklığına köprü oluşturan önemli bir organizasyondur. Ekim 2019’da düzenlenecek olan ISAF ise bizim için ayrı bir önem taşıyor. Bu fuarda Boyut Güvenlik olarak Hikvision Distribütörlüğümüzü lanse edecek olmamız bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor. Her sene olduğu gibi bu senede ISAF’ın uzun soluklu işbirliklerinin başlangıcındaki bir basamak olacağına ve Geçiş Kontrol Sistemleri başta olmak üzere tüm Elektronik Güvenlik Ürünleri’nin tedarikçisi olarak güzel anlaşmalar yapmamıza imkan sağlayacağına inanıyoruz.

dfs

Yukarı