Ana içeriğe atla

bridgestone

SAHADA DİREKT HİZMET

12.11.2019 - 16:33

Selgün Tekstil Genel Müdürü Cemalletin Yılmazer yurt içi ve yurt dışı yatırımları hakkında bilgiler verdi.
 

Selgün Tekstil kuruluşu hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Denizli’de 1996 yılında otel ve hastane sektörü için başladığı toptan kumaş ve havlu üretimine, 11 adet bez dokuma, 6 adet havlu dokuma tezgahı ile 2012 yılından itibaren müşterilerimize sahada direkt hizmet vermeye devam eden üretici bir firmayız.   

1996 yılından itibaren otel ve hastane sektöründe tekstil konusunda hizmet verdiğinizi biliyoruz. Peki, hastane ve otel tekstil üretiminde nelere dikkat ediyorsunuz? Hijyen konusundaki yaptırımlarınız nelerdir?
Hastane sektöründe hijyen, kullanım süresi ve ürün spectlerinin teknik detaylarına müşterilerimizle karşılıklı analitik çözümler uygulayarak ve geliştirirerek devam ediyoruz.
Sağlık sektöründe; hijyen için antibakteriyel ürünler önem kazandı. Bu konuyla ilgili Ar-Ge çalışmalarımız mevcut ürünlerimizi geliştirerek devam etmektedir.
Otel sektöründe; spectler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalattan gelen gücümüzle hizmetlerimizi yenileyerek devam etmektedir.

Personel seçimlerinde dikkat ettiğiniz unsurlar nelerdir? Yüksek kalitede hizmet verebilmek adına personellerinize ne gibi eğitimler veriyorsunuz?
Personel alınımında en önemli kriterimiz, imalatçı olarak müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı bizimle birlikte taşıyan ve önem veren, kendini entegre ederek geliştiren arkadaşlarımızla birlikte çalışmayı önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı çalışmalarınız hakkında bilgi verir misiniz?
Yurt içi olarak, tüm Türkiye’ye çok ürün satmak veya çok müşteri hedefi değilde, kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyeti odaklı ve doğru zamanlama ile hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.
Yurt dışında; Malta, Kazakistan, Hollanda, Özbekistan pazarında devam eden müşterilerimizle ve proje aşamasında olan Almanya ile olan çalışmalarımız devam etmektedir.

OTED ÜYELERİ BİR ARADA

 

OTED ÜYELERİ BİR ARADA
Selgün Tekstil’in organize ettiği yemek OTED üyelerini bir araya getirdi.
Keyifli geçen organizasyonda Selgün Tekstil’i yakından tanıma fırsatı bulan üyeler haftanın yorgunluğunu güzel bir geceyle attılar. Gece, OTED Başkanı Pınar Parlakyıldız’ın, Selgün Tekstil Genel Müdürü Cemalletin Bey’e teşekkür plaketi ve gelen üyelere teşekkürleriyle noktalandı.
 

dfs

Yukarı