Ana içeriğe atla

bridgestone

3S TİCARET DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİNDE VE MAKİNA SATIŞINDA UZMAN

10.05.2019 - 09:50

3S TİCARET YÖNETİM KURULU BAŞKANI AZİZ SAVAŞ: “TÜRKİYE’DE ÇOK AZ OLAN, ANKARA’DA İSE İLK OLAN VİNÇ VE İSKELE KULLANMADAN DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ. 5 YILDIR DA DIŞ CEPHE TEMİZLİK MAKİNASI ÜRETEREK ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNUYORUZ. İŞİMİZİN UZMANIYIZ.”

3S Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Savaş, dış cephe temizliğiyle ilgili hizmet ve üretimlerine dair sorularımızı cevapladı.  

Öncelikle 3S Ticaret ve discephetemizlikmakinasi.com ile ilgili bilgi verebilir misiniz? 
2009’da 3S Ticaret adı altında başladığımız ve Türkiye’de çok az olan, başkent Ankara’da ise ilk olan vinç ve iskele kullanmadan dış cephe temizliği yapıyoruz. Bu dış cephe temizliğini yurt dışından getirdiğimiz bir makine marifetiyle yaparken 5 yıldan bu yana da bu makinayı Türkiye’de dış cephe temizlik makinası olarak üretmekteyiz. Bu makinayı üretirken ekonomiye de çok büyük katkımız oldu. Çünkü aynı makinayı Türkiye’de üçte bir fiyatına satıyoruz.

Dış cephe temizlikle ilgili ne tür ürünleriniz var?
Dış cephe temizlikle ilgili 7 kat dahil camlı ve kaplamalı binaların dış cephesini yerden temizleyebilecek makine ve aparatlarımız var. Biz firma olarak temizlik sektöründe yalnızca dış cephe temizlik hizmeti veriyoruz. Ekipman olarak da sadece dış cephe temizlik makinası satıyoruz. Amacımız bir konuda uzmanlaşmak ve en iyisini yapmak.

Ürünlerinizin özellikleri neler? 
STOPP-OSMOZ, profesyonel amaçlı temizlik ve yıkama işleri yapan ve özellikle yüksek katlı binası olan işyerleri için çok ideal bir makinadır. STOPP-OS yıkama makinası, hem hafif hem de sağlamdır. Uzunluğu artırdıkça esneme oranı çok düşük olan ve sadece bu amaç için üretilmiş Gardiner marka uzatma borularıyla 21 metreye kadar vinç, asansör veya iskele kurulumuna gerek kalmaksızın güvenli çalışma yapmak mümkündür. STOPP-OS, günlük yıkama maliyeti açısından en düşük maliyet sağlayan bir makinadır. Filtre, deterjan ve reçine maliyeti günlük ortalama 20 TL civarındadır. REÇİNELİ ES, hafif hizmet tipi için tasarlanmış, kullanımı ve çalışma prensibi basit ve kolay olan bir makinadır.

Dış cephe temizlik ürünü veya hizmeti almak isteyenler nelere dikkat etmeli?
Her sektörde olduğu gibi dış cephe temizlik hizmetinde ve makine satışında çok firma mevcut. Gerek temizlik hizmeti gerekse ürün alışında birinci tavsiyemiz tek işi bu olan firmaları tavsiye etsinler. Çünkü tek işi bu olan firma, gerek hizmet vermede gerekse makine satışında veya üretiminde deneyim sahibidir. Makine alırken tavsiyemiz, bir firma makine üretirken aynı zamanda dış cephe temizlik hizmetini veriyorsa o firmadan makine alınmasını tavsiye ederiz. Temizlik hizmetini veren firma sahada yaşanan sorunları görür ve üretiminde o sorunları yaşanmayacak şekilde yapar. Makine alırken mutlaka makinada kullanılan parçaların hangi ülkede üretildiğini sorgulamak gerekir. Özellikle de dış cephe temizlik makinalarında en önemli faktör olan uzatma borularını… Biz makine üretimimizde parçalarımızın birkaçı hariç tümünü Avrupa ülkelerinden ithal ediyoruz.

dfs

Yukarı