Ana içeriğe atla

bridgestone

FM EXPO TESİS YÖNETİM FUARI 3-6 NİSAN’DA

21.01.2019 - 10:50

TESİS YÖNETİM DERNEĞİ (TRFMA) BAŞKANI LEVENT ALATLI, BU YILKİ FM EXPO TESİS YÖNETİM FUARI VE KONFERANSI’NIN 3-6 NİSAN’DA YENİKAPI’DAKİ AVRASYA GÖSTERİ VE SANAT MERKEZİ’NDE YAPILACAĞINI SÖYLEDİ.

Tesis yönetim sektörünün ülkemizde tanıtılmasını, geliştirilmesini sağlamak ve yönetim hizmeti veren kuruluşlara yardımcı olmak amacıyla 21 Aralık 2017 tarihinde kurulan Tesis Yönetim Derneği (TRFMA), birinci kuruluş yıldönümünü İstanbul Caddebostan’daki Büyük Kulüp’te kutladı. Derneğe üye firmaların üst düzey yöneticileri ile Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu’nun katıldığı gecede Demos Fuarcılık ile de 10 yıllık anlaşma imzalandı.

NİCE 10 YILLAR SÜRECEK BİR ANLAŞMA
İmza töreninin ardından konuşan Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) Başkanı Levent Alatlı, Demos Fuarcılık ile 2018 yılının başında başlayan iş birliğinin uzun yıllar devam edeceğini söyledi. “Demos Fuarcılık ile 8-11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde FM Expo Tesis Yönetim Fuarı ve Konferansı’nı düzenledik.” diyen Alatlı, “3-6 Nisan 2019 tarihlerinde de FM Expo’nun ikincisini Yenikapı’daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapacağız. Bu iş birliğimiz yıllarca sürecektir. İmza attığımız, 10 yıllık bir anlaşmadır. Ama 10 yıl, iş birliğimizin sadece ilk dönemidir. İnşallah çok daha uzun yıllar bu iş birliğimiz sürer ve her iki tarafa da hayırlı olur.” şeklinde konuştu.

‘ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLE DE İŞ BİRLİĞİ İMZALANDIK’
12 Aralık’ta Ankara Üniversitesi ile de iş birliği anlaşması imzaladıklarını belirten Levent Alatlı, “Bu iş birliğinin de uzun yıllar süreceğini düşünüyoruz. Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu, sırf bu gece için İstanbul’a gelerek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi. 
Eylül veya ekimde Ankara Üniversitesi ve Demos Fuarcılık ile birlikte Ankara’da iki günlük konferans düzenleyeceklerini de ifade eden Alatlı, “Bu işbirliklerimiz her yıl gelişecek. Tesis Yönetim Derneği’nin 24 üyesi var. 24 üyemizin de üst düzey yöneticileri şu an aramızda. 24 üye denince az gelebilir; 62 bin çalışana sahibiz. 400 binden fazla konut ve iş yeri gibi bağımsız bölüme hizmet veriyoruz. Yaklaşık 1,5 milyona yakın kişiye hizmet veren bir derneğin üyeleriyiz. Bu vesile ile gecemize katılan herkese teşekkür ediyor, iş birliklerimizin uzun yıllar hayırlı bir şekilde sürmesini diliyorum.” diye konuştu.

dfs

Yukarı