Ana içeriğe atla

ayos

Güvenlik

Mobil anasayfa
Görünsün

EN BÜYÜK STRATEJİMİZ EĞİTİMLERİMİZ

13.10.2021 - 13:47

Seven Güvenlik, stratejik yönetiminde tüm dünyada artan rekabet sonucu kendilerini bir adım önde tutabilmek adına bütün verilerini güncel tutuyor. Seven Güvenlik Operasyonlar Direktörü Cengiz Han Türk şirket misyonlarını; müşterilerinin almış oldukları hizmeti, ‘’Eğer biz alıyor olsaydık nasıl bir hizmet isterdik’’ sorusu doğrultusunda başlattıklarını belirtti.

SECURITAS TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLERİ İLE GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE FARK YARATIYOR

13.10.2021 - 13:40

Securitas, teknoloji destekli güvenlik çözümleri ile fark yaratıyor. Geniş hizmet yelpazesini tek bir çatı altında topladığı entegre çözümleri ile bilgi, insan ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Pandemiyle birlikte ilginin arttığı teknoloji çözümlerini Securitas Teknoloji ve Ürün Geliştirme Müdürü Alper Seyhan ile konuştuk.

BİZİM İÇİN KALİTE AHLAK FELSEFESİ

13.10.2021 - 11:20

Ersan Akbaba, Armand V. Fiegenbaum’un meşhur sözü ’’Kalite bir ahlak felsefesidir sözünü kendilerine motto edinerek bu yola çıktıklarını belirtti. Salt Güvenliğin kurucusu Ersan Akbaba ile hem sektör hem firmaları hakkında konuştuk. 

TECRÜBEYE DAYALI SORUNSUZ HİZMET

13.10.2021 - 11:15

SECURISER, verilen hizmet zincirinin en önemli halkası özel güvenlik personelinin gözünde aidiyet duygusu yaratmak ve bu duygunun devamı için çaba gösteriyor. Şirket büyük bir aileye sahip olmanın gururunu taşıyarak başarılı hizmetlerine devam ediyor.

HOLSEM BİRÇOK HİZMETİ BÜNYESİNDE TOPLADI

13.10.2021 - 11:01

HOLSEM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (OSGB), sektöründe kendini sürekli yenileyen, geliştiren dinamik ve uzman kadrosuyla hizmet vermekte olup, ulusal - uluslararası standartlara ve mevzuatlara göre hizmet sunmaktadır. HOLSEM Genel Müdürü Yasin Holoğlu ile HOLSEM ve iş güvenliği hakkında konuştuk.

TEDBİR ALMAK YANGINI SÖNDÜRMEK KADAR ÖNEMLİDİR

13.10.2021 - 10:58

Teknik Genel Müdürü Sabri Kargün, Yangın gibi birçok benzer afetlerin önüne geçmek bazen mümkün olmaya biliyor ama ben hep şunu söylüyorum ‘’Tedbir almak yangını söndürmek kadar önemlidir’’ biz önlemlerimizi doğru bir şekilde aldığımızda kendimizi ve sevdiklerimizi korumuş olacağımızı unutmamalıyız. Yangın gibi çok büyük önem arz eden konuda kesinlikle bizim gibi konusunda uzman ve yetkili firmalardan destek alınarak ilerlenmesi oluşabilecek veya yaşanacak durumları sorunsuz ya da minimum hasarla aşılmış olacaktır” dedi.

16 YILLIK TECRÜBE, YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇISI

13.10.2021 - 09:29

Ayos Group çalışanları ve iştirakleriyle birlikte sağlıklı gelişmeyi ve evrensel kalite standartlarında hizmetler sunmayı planlıyor. Çalışanları, iştirakleri ve müşterileri için saygınlığın ve kalitenin simgesi olmayı hedefliyor.

Subscribe to Güvenlik

dfg

Yukarı