Ana içeriğe atla

ayos

Güvenlik

Mobil anasayfa
Görünsün

SEVEN SECURITY, GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE EĞİTİMİ ÖNEMSİYOR

07.09.2021 - 16:41

Seven Security, projelerinde etkili iletişim, tespit-teşhis ve olaylara müdahale konularında personellerine psikodrama ve uygulamalı eğitimler vererek mükemmel bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Seven Güvenlik Resmi İşlemler Direktörü M. İlker Görgülü müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmayı amaçladıklarını söyledi.

TEPE GÜVENLİK’İN SECURİTAS’A SATIŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

16.08.2021 - 15:19

ÜNLÜ & Co’nun danışmanlığını yürüttüğü Tepe Güvenlik’in, İsveçli Securitas’a satışında imzalar atıldı. Bilkent Holding çatısı altında alarm sistemleri ve alarm izleme alanında faaliyet gösteren Tepe Güvenlik’in Securitas’a devri, Rekabet Kurulu onayının ardından tamamlanacak.

GÜVENLİĞİN TESİSİNDE, “AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİ STANDARDI”

16.08.2021 - 15:15

Özel Güvenlik Sektörünün önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği’nin (GÜSOD) asli üyesi olduğu Avrupa Güvenlik Hizmetleri Konfederasyonu (CoESS), European Standard for Safe and Secure Truck Parking Areas (SSTPA) konusunda açıklamada bulundu.

BOSS İLE SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA KALİTELİ GÜVENLİK HİZMETİ

16.06.2021 - 15:03

Sürdürülebilir  ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Boss Özel Güvenlik A.Ş, son teknoloji cihazları kullanarak en kaliteli ve başarılı güvenlik hizmetleri sunuyor. “Sektöre farkındalık yaratmak, kaliteli hizmet sunmak ve öncü şirketlerden olmak istiyorsanız teknolojiyi takip ve aktif olarak kullanmak zorundasınız.” diyen Boss Güvenlik Genel Müdür Sedat Honça ile hizmetlerini konuştuk.

GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNE DAİR HER ŞEY, ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI'NDA!

27.05.2021 - 12:19

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyacak olan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.  Türk havacılık, savunma ve makine sanayinin öncüsü ve gururu olan firmaların katılacağı fuarda, İHA’lar, hidrojen yakıtı ve bor gibi geleceğin teknolojilerine yön veren konular bir dizi etkinlikte masaya yatırılacak. T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın da desteklediği fuarlardan olan Eskişehir Endüstri Fuarı’nın önemli yerli ve yabancı iş birliklerine zemin oluşturması bekleniyor.

TUSAŞ'TAN İNSANSIZ UÇAK ÇALIŞMASI

06.05.2021 - 13:30

TUSAŞ Genel Müdürü Kotil, yapay zekanın ikinci bir pilot gibi görev yaptığı Milli Muharip Uçak (MMU) yanında insansız uçak teknolojileri konusunda çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Subscribe to Güvenlik

dfg

Yukarı