Ana içeriğe atla

bridgestone

ÖZEL DEDEKTÖRLER HAYAT KURTARIYOR

16.09.2019 - 11:20

KALE GÜVENLİK SİSTEMLERİ DİREKTÖRÜ MELİH İKE: ‘‘KALE ALARM OLARAK, MÜŞTERİLERİMİZE TAM KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ SUNUYORUZ.’’

IP ve CCTV Kamera sistemleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu sistemlerin kullanım alanları nereler? IP ve CCTV Kamera Sistemleri ile kullanıcılara hangi düzeyde fayda sağlanıyor? 
Kale Alarm olarak, müşterilerimize tam kapsamlı güvenlik hizmeti sunuyoruz. IP ve CCTV kamera sistemlerimizin de içerisinde yer aldığı yeni nesil teknolojik altyapımızla; yaşam alanlarının ve işyerlerinin ihtiyaçlarını ve güvenlik açıklarını tespit ediyor, buna göre özel güvenlik paketleri oluşturuyoruz. Böylece hem kötü niyetli kişilerin yaşam alanlarına ve iş yerlerine adım atmasını engelliyor hem de özel dedektörlerimiz sayesinde; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik ve tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da anında önlem alınmasını sağlıyoruz.

KALE KAMERAM
Kale Alarm bünyesinde yer alan Kale Kamera Sistemlerimiz; yüksek çözünürlüklü ve full HD kalitedeki özelliği sayesinde gereksinim duyulan durumlarda, yüzlerin, plakaların ve diğer göstergelerin net bir şekilde belirlenmesine imkân veriyor.
“Kale Kameram” uygulamamız ise kullanıcı dostu ara yüzüyle özellikle ev dışındayken tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırıyor. Uzaktan ev ya da işyerlerinin içini ve dışını takip etme imkânı sunan “Kale Kameram” uygulaması, akıllı telefonlar ve web üzerinden 7/24, hem geriye dönük hem de canlı izleme olanağı sağlıyor. 
Kale Kamera Sistemleri ayrıca; kameranın izleme alanındaki bölgelere yönelik alan ihlali ve hareket algılama özelliği aktif edildiğinde, girilmesi istenmeyen ya da giriş olduğunda ev sahibinin bilgi almak istediği bahçe, teras, garaj, depo gibi bölgelerde hareket yaşandığında bunu anında algılıyor. Böylece sistem alarm durumuna geçiyor ve cep telefonuna ilgili görüntünün resimlerini otomatik olarak iletiyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu ürünlerde nasıl yenilikler oluyor?
Güvenlik sistemleri pazarı her geçen gün dijitalleşen dünyamızda, akıllı teknolojilerle gelişiyor. Bunun en somut örneklerinin başında da akıllı evler geliyor. Kale olarak biz de bu alanda akıllı ve entegre güvenlik ürünleri yatırımlarımızı artırarak, bu konsepti daha yaygın hale getirmeyi amaçlıyoruz. Hırsızlar yöntemlerini geliştirdikçe, biz de onlara önlem olacak daha üst teknolojiye sahip ürünler geliştiriyoruz. 
Bu bakış açısıyla, IP ve CCTV kamera sistemlerimizi farklı ürünlerimizle entegre hale getiriyoruz. Henüz geliştirme aşamasında olan Kale Akıllı Dürbün ve Kale Akıllı Kapı Zili ürünümüz de mevcut. Kale Kameram uygulamamız üzerinden kontrol edilebilen kameralı ve hareket sensörlü bu ürünlerimiz, kamerası sayesinde aynı zamanda yüz tanıma özelliği sunuyor. Hatta şu an üzerinde çalıştığımız bir teknolojiyle önümüzdeki dönemde siz evde olmasanız bile telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden kapıya kimin geldiğini görebilecek, uzaktan kapıyı açıp kapatabileceksiniz.
 

dfs

Yukarı