Ana içeriğe atla

apti

PROFESYONEL TEMİZLİK VE YIKAMA MAKİNALARININ ‘STAR’I

10.04.2019 - 12:03

TÜRKİYE’NİN TEMİZLİK MAKİNASI ÜRETİCİLERİ ARASINDA YER ALAN STAR MAKİNA, MÜŞTERİLERİNE PROFESYONEL TEMİZLİK, YIKAMA VE SÜPÜRME ALANLARINDA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Profesyonel temizlik makinası üreticilerinden Star Makina, müşterilerine elektrikli süpürge, halı yıkama, zemin bakım ve yıkama, basınçlı yıkama, sokak süpürme, yürüyen merdiven yıkama ve temizleme alanlarında geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam ediyor.
1997 yılından bu yana ürün kalitesi ve uygun fiyatlarıyla pazarda önemli bir yer edinen Star Makina müşterisine özel ürün ve renk çeşitleri sunarak dikkat çekiyor. Star Makina, dünya çapında pek çok ülkeye yaptığı ihracatla da kalitesini kanıtlıyor. Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, İspanya, İsviçre, Polonya, Romanya, Yunanistan, Kosova, İran, Irak, Gürcistan, Çin, Singapur, Malezya, Hindistan, Fas, BAE (Dubai) ve Katar, ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alıyor. 
Profesyonel vakum, otomobil ve halı yıkama, yer yıkama ve cilalama makinaları üretimi ve ihracatı yanında ithal ettiği diğer ürünlerle portfolyosunu tamamlayan Star Makina, müşterilerine en iyi hizmet ve ürünleri sunmaya gayret ediyor. Profesyonel temizliğe ihtiyaç duyulan hastane, okul, ibadethane, fabrika, havalimanı, AVM’ler ve buna benzer pek çok yer, Star Makina’nın hizmet alanı içinde yer alıyor.

PEK ÇOK ÜRÜNÜ STAR MARKASIYLA MÜŞTERİLERİNE SUNUYOR
Star Makina’nın hedefi, müşterileri profesyonel temizlik alanında neye ihtiyaç duyuyorsa, bunları tek bir çatı altında uygun fiyat ve servis garantisi altında sunmak. Bu nedenle vakum makinasından halı yıkama makinasına, yer yıkama, bakım ve cilalama makinalarından büyük alanlar için binicili yer yıkama otomatlarına, yürüyen merdiven temizlik makinalarından yüksek basınçlı su püskürtme makinalarına kadar pek çok modelde ürünü STAR markası adı altında müşterilerine sunuyor.
Star Makina, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve ürünlerini pazarlamak için ulusal ve uluslararası fuarlara da katılıyor. ISSA / Interclean İstanbul, Amsterdam, Chicago; Clean Expo China; CMS Berlin; Europropre Paris; Pulire Verona; Clean Expo Moskova, bu fuarlardan bazıları.

YENİ YATIRIMLARLA AVANTAJINI ARTIRACAK
Star Makina, STAR markalı profesyonel temizlik makinalarının haricinde STAFF markasıyla temizlik arabaları, housekeeping arabaları, hastane arabaları, restaurant servis arabaları ve çöp arabaları üretiyor. Star Makina, STAR ve STAFF markalı ürünlerini kullanıcıyı yormadan en iyi performansı verebilecek şekilde tasarlıyor. Firma, ürün tasarım aşamasında daima kendisini son kullanıcı yerine koyarak kullanılan her aksesuardan maksimum verim almayı hedefliyor. Bu da ürünü kullanan temizlik personelinden hizmetin verildiği kuruma kadar olumlu şekilde yansıyor.
Star Makina, son olarak, yeni yatırımlarla maliyetleri dengeleyerek bilinirliliği yüksek markalara karşı avantajını artırmak istiyor.

ghjjh

Yukarı