Ana içeriğe atla

apti

Şehirler Arası Hızlı ve Kesintisiz İletişim İçin HYTERA PNC 370 Bas-Konuş Telsiz

10.04.2019 - 11:58

Haberleşme ve güvenlik teknolojileri alanında 20 yılı aşan tecrübesiyle, telsiz sistemleri, x-ray, kapı dedektörü, bariyer sistemleri satış, kiralama ve teknik servis hizmeti veren Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri, Hytera Haberleşme sistemlerinin Türkiye distribütörlüğü ile PNC 370 Bas-Konuş modelini müşterilerinin beğenisine sundu.

Hytera PNC 370 cep telsizi, özellikle çoklu ve uzak mesafeli organizasyonların yönetiminde herhangi bir role veya istasyon ihtiyacı hissetmeden,  geleneksel bas-konuş sistemlerini bir adım öteye taşıyarak, maksimum seviyede kapsama alanı sunuyor. Hytra PNC 370 Cep Telsiz ile hiç bir altyapı yatırımı yapmadan gsm ve wi-fi teknolojisi ile mesafe sınırı olmadan kesintisiz iletişim sağlanabiliyor.
Klasik telsiz teknolojisi ile belirli mesafelerde  çözüm sağlanırken, sunulan bu yeni teknolojide, şehirlerarası hatta ülkeler arası projelerde dahi görüşmelere devam edilebiliyor, dispatch yazılım üzerinden takip ve kayıt yaparak, net ses kalitesiyle hizmet alınabiliyor..
Hızlı alt yapı ve iletişim ağı, uzman teknik servis hizmeti, kurumsal iş disiplini anlayışı ve müşteri memnuniyeti esaslı, yeni teknoloji sistemlerini ve cihazlarını telsiz haberleşme sektörüne sunmaya devam eden Denge Elektronik, yeni teknolojik sistem cihazlar ile hiçbir altyapı yatırımı yapmadan hızlı ve kesintisiz iletişim ile iş verimliliğinin daha da artmasını sağlayarak sadece satış anında değil, satış sonrası kullanım süresi boyunca da, ilk günkü hizmet kalitesini devam ettiriyor.

Hytera PNC 370 Baskonuş Telsiz ile;
Mesafe sınırınız olmadan kesintisiz iletişim sağlayabileceksiniz.
Net ses kalitesine sahip ve kesintisiz iletişim kurabileceksiniz.
Cihazda kullanılan sistemin kayıt özelliği olması, size geçmişe dönük ses kayıtlarını dinleme imkanı sunmaktadır.
Cihazı kullanan personelin güncel ve geçmişe dönük lokasyon bilgisine sahip olacaksınız.
Daha uzun batarya gücü sayesinde şarj stresinden kurtulacaksınız.
Dikkat çeken cihaz görüntüsü ile imaj kalitenizi artıracaksınız.
Cihazda ışıklı uyarı olduğu için toplantılarınızda cihaz sesi kapalı durumda bile gelen çağrılardan haberdar olacaksınız.
Grup kurma, grup konuşması yapma ve bire bir özel konuşma imkanı ile iş verimliliğinizi artıracaksınız.

ghjjh

Yukarı