Ana içeriğe atla

apti

SEVEN: ÜNİFORMA VE İŞ ELBİSELERİNDE GÜVEN

10.04.2019 - 12:06

Seven Üniforma, iş elbiseleri sektörünün güvenilir, köklü ve iddialı firmalarından biri. Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Yurtseven “Kendi sektörümüzde üretici olarak bilinen sayılı firmalar arasındayız. İlkelerimiz kalite, güven ve zamanında taslimat.” diyor.

Türkiye’de ve yurt dışında birçok kurum ve kuruluş için kıyafet, aksesuar, iş güvenlik malzemeleri ve ekipmanları üreten Seven Üniforma’nın Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Yurtseven, sorularımızı cevapladı. 

Öncelikle Seven Üniforma’nın kuruluş hikâyesini öğrenebilir miyiz?
Seven Üniforma, babamız, değerli büyüğümüz Ramazan Yurtseven tarafından 1982’de İstanbul Gedikpaşa’da faaliyetlerine başladı. Firmamız takım elbiseyle sektöre adım attı. 1996’da taleplerin artması sebebiyle rotasını kamu ve özel sektöre yönelik iş elbiseleri ve üniforma alanına yöneltti. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle sektörde kısa sürede adından söz ettiren bir firma oldu.

Firmanın yönetimini siz ne zaman devraldınız?
2004’ten itibaren firmamızın yönetim bayrağını devraldım. Ticari ahlâkımızla ve kurumsallıkla işlerimize devam etmekteyiz. Üretimlerimizi son teknolojiyle gerçekleştiriyoruz. Kendi sektörümüzde üretici olarak bilinen sayılı firmalar arasındayız.

İlkelerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz?
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen ürünleri kaliteli ve uygun şartlarda teslim etmek en büyük ilkemiz. Politikalarımız toplam kalite felsefesiyle her alanda ve her pozisyonda kalite. Daima en son teknolojiyi kullanarak kaliteli ve uzman kadrolarımızla sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Sürekli üreterek, ürettiklerimizin bir kısmını yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak, performans ve rekabet güçlerimizi artırarak her zaman en önde olmaya çalışıyoruz. 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİ MÜŞTERİMİZ
Üretim tesislerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz?

Üretim tesislerimizde 200’den fazla çalışan kadromuz mevcut. Üretimin dışında Ar-Ge ve tasarım ekiplerimiz de firmamızın bünyesinde. Kıyafetlerin tasarımlarını sürekli geliştiriyoruz. Ayrıca, itfaiye ekipleri için yanmaz kumaşlarla ilgili Ar-Ge çalışmaları da yapıyoruz. Müşterilerimizden itfaiye kıyafetleriyle ilgili çok olumlu dönüşler alıyoruz. Birçok kamu kurum ve kuruluşlarına (zabıta, itfaiye, iş elbiseleri vs.) personel kıyafeti üretimi yapmaktayız. Bunların dışında güvenlik ve temizlik firmaları başta olmak üzere birçok seçkin özel firmalara da hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de polis, asker, personel kıyafeti ve üniforma ihracatımız var.
Güvenlik ve iş kıyafetlerini daha çok hangi kurumlara üretiyorsunuz?
Birçok belediyeye zabıta, itfaiye, iş ve güvenlik üniformaları, aksesuarları ve ekipmanları üretiyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Balıkesir, Gaziantep ve Konya gibi birçok büyükşehir belediyesiyle çalışıyoruz. İhtiyaç duydukları birçok kalemde üretim yapıp zamanında teslim ediyoruz. Bunların dışında güvenlik ve temizlik firmaları başta olmak üzere birçok özel firmaya da güvenlik ve iş elbiseleri üretiyoruz.

SEVEN ÜNİFORMA ÜRÜN GRUPLARI
-Personel Kıyafetleri
-Özel Güvenlik Kıyafetleri ve Aksesuarları
-Zabıta Kıyafetleri ve Aksesuarları
-İtfaiye Kıyafetleri ve Aksesuarları
-İş Elbiseleri
-İş Güvenlik Malzemeleri ve Ekipmanları

ghjjh

Yukarı