Ana içeriğe atla

ayos

Tesis yönetim sektörü Suat Sandalcı başkanlığında toplandı

09.07.2019 - 14:51

Kentsel Tesis Yönetim Derneği, Kurucu Başkanı Sayın Suat Sandalcı Başkanlığında, sektör temsilcilerinin katılımı ile “Sektörel Mevcut Durum Analizi ve Kısa Orta Vadeli Sektörel Eylem Planlarının Geliştirilmesine” yönelik toplantıda buluştu. 
 

Kentsel Tesis Yönetim Derneği, Kurucu Başkanı İş Adamı Suat Sandalcı başkanlığında, sektör temsilcilerinin katılımı ile "Sektörel Mevcut Durum Analizi ve Kısa Orta Vadeli Sektörel Eylem Planlarının Geliştirilmesine" yönelik gündem ile toplandı.

Son derece verimli geçen toplantıda Suat Sandalcı, derneğin kuruluşundan bugüne kadar geçen kısa süre içerisinde gerçekleştirilen ziyaretler ve faaliyetlere ilişkin bilgiler aktardı. Dernek açılışının 20 Temmuz 2019 tarihinde yapılacağını belirten Sandalcı, açılış sonrası nitelikli personel yetiştirilmesi ve istihdama katkı sağlanması amacıyla yapılacak olan iş birlikleri ve projeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Başkan Yardımcıları Sayın Elif Gökçelik ve Sayın Ali Hakan Dicle ise hazırlanan çalışma programı kapsamında, Sektörel ve Mesleki Standardizasyon Çalışmaları, Sektörel Rekabetin Güçlendirilmesi ve Pazar Geliştirme Çalışmaları hakkındaki sunumlarıyla üyeleri bilgilendirdiler. Başkan Yardımcısı Özcan Aksu, toplantı gündeminde vurgulanan ve yapılacak olan çalışmaların yürütülmesinde Özel İhtisas Komisyonlarınnın büyük önem arz ettiği hususu ile Kurumsal Kapasite Geliştirme Çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

dfg

Yukarı