Ana içeriğe atla

apti

TÜM TÜKETİCİLERE TAVSİYE EDİLEN MARKA: KİLİKYA

21.01.2019 - 11:13

Kilikya, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen ‘Altın Marka Ödülü’ kapsamında ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka’ seçildi.

Kilikya, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) ‘Altın Marka Projesi’ kapsamında en az şikâyet alan ya da hiç almayan markaların belirlenmesiyle yapılan değerlendirme sonucunda bir kez daha ‘Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka’ seçildi. Kilikya, ikinci kez aldığı bu ödülle ürünlerinin güvenilirliğini ve kalitesini tekrar tescil ettirmiş oldu. Kilikya, 2015’te de TTKD tarafından ‘Altın Marka Tüketici Ödülü’ ile ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ logosu ve sertifikasını almaya hak kazanmıştı.
Kurulduğu günden itibaren Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini karşılayan ürün portföyü geliştirmeye devam eden Kilikya, üstün kalitesi ve tadıyla lider içecek firması olma yolunda ilerliyor. Müşterilerinin damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli ürünler üreterek yüzde 100 müşteri memnuniyetini devam ettirmek için çalışıyor. 
Mor havuçların yarattığı muhteşem bir içecek deneyimi sunan Kilikya Şalgam, yenilenen ambalajlarıyla acılı-acısız, sarımsaklı-sarımsaksız çeşitleriyle her damak tadını yakalıyor. Cam ve pet şişelerin yanı sıra şık tasarımlı hediyelik paket gruplarıyla dostlarınıza verebileceğiniz sağlıklı bir armağan alternatifi de sunuyor. 

100’E YAKIN ÜRÜN ÇEŞİDİNİN AMBALAJLARINI YENİLEDİ
30’u aşkın ülkeye ihracat yapan Kilikya, ürün yelpazesinde bulunan şalgam, organik şalgam, special şalgam çeşitlerine ek olarak limonata, ice tea, limon sosu, üzüm sirkesi, elma sirkesi, balsamik sirke, nar sirkesi, beyaz sirke, turşukur, yüzde 100 doğal nar ekşisi, nar ekşili sos, acı biber sosu, sirke sosu, soya sosu gibi 100’e yakın ürün çeşidinin de ambalajlarının tamamını yeniledi ve yepyeni imajıyla raflarda yerini almaya hazır hale geldi. 
Kilikya Şalgam, 2007’den itibaren Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında 16 bin metrekare açık alan, 7 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde aylık 3 milyon litre üretim kapasitesiyle faaliyetine devam ediyor.
Şalgam üretiminde lider içecek firması olma yolunda ilerleyen, sos ve içecek sektörünün önde gelen üreticilerinden Kilikya Şalgam; üretim kapasitesi, tesisleri ve ihracat potansiyeliyle Türkiye’de önemli şirketler arasında yer alıyor.

30’DAN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT
Yıllık 36 milyon litre üretim kapasitesine sahip olan Kilikya Şalgam, Türkiye’de 9 bölge müdürlüğüyle yaygın dağıtım ağı sağlayarak Türkiye pazarının yüzde 95’ine hizmet veriyor. Avrupa, Amerika, Rusya, Uzakdoğu gibi 30’u aşkın ülkelerine ihracat gerçekleştiren Kilikya Şalgam, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti, pazardaki lider konumu, inovatif bakış açısı, teknolojik altyapısı, Ar-Ge yatırımları ile Türkiye’ye ve dünyaya üstün kaliteli ve güvenli ürünler sunuyor.

ghjjh

Yukarı