Ana içeriğe atla

bridgestone

Akbank İnsan ve Kültür’e Stevie’den 3 Ödül

09.10.2019 - 17:47

Akbank, 16. Stevie Uluslararası İş Dünyası Ödülleri’nde “insan kaynakları çözümleri”, “yılın insan kaynakları ekibi” ve “kurumsal öğrenme” kategorilerinde 3 Bronz Stevie ödülü birden kazandı.

Yeni Nesil bankacılık anlayışıyla hayata geçirdiği dönüşüm süreci kapsamında insan kaynakları biriminin adını İnsan ve Kültür olarak değiştiren Akbank,  bu alanda 3 ödül kazandı. 
Yenilikçi ürünlerini, insan odaklı hizmet anlayışını ve yüksek teknoloji kullanımını her alana taşıyan Akbank, 16. Stevie Uluslararası İş Dünyası Ödülleri’nde insan kaynakları çözümleri, yılın insan kaynakları ekibi ve kurumsal öğrenme kategorilerinde 3 Bronz Stevie ödülün birden sahibi oldu. 
Ödüller ve bu değişim süreci ile ilgili konuşan Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, “Akbank, Yeni Nesil Bankacılık anlayışıyla ürün, iş yapış biçimleri, şube ve insan kaynakları alanında çok önemli bir dönüşüm sürecinin içinden geçiyor. Sürdürülebilir ve mükemmel bir müşteri deneyimi sunmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Geleceğin bankacılığını yaratmak çok önemli bir misyon. Bu vesileyle Akbank insan kaynakları tanımımıza yeni bir yorum getirdik ve bundan sonra İnsan ve Kültür olarak yolculuğumuza devam edeceğiz. Aldığımız bu ödüller bu vizyonumuzun doğal bir yansıması. İnsan ve kültür alanında yaptığımız tüm yaratıcı ve vizyoner uygulamaların ödüllere layık görülmesi bizi gururlandırıyor” dedi. 

dfs

Yukarı