Ana içeriğe atla

apti

GARANTİ’DEN KOLAYCA UÇURAN YENİ KREDİ KARTI

29.01.2019 - 17:05

Türkiye’de yarattığı markalarla kredi kartı pazarına yön veren Garanti, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran farklı ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek Shop&Fly kredi kartını kullanıma sundu.

Garanti’nin yeni uçuş kartı Shop&Fly, uçuş ve alışveriş keyfini fırsata dönüştürürken, müşterilerin 1 TL harcamalarına en az 1 mil kazandırarak ve  diledikleri havayolu şirketinden bilet almalarına, havalimanı vergisini de milleriyle ödemelerine imkân sağlayarak kredi kartı pazarına yeni bir soluk getirdi. Harcadıkça yüksek oranda ve kolay mil kazandırıp kullandıran Shop&Fly, kart sahiplerine ayrıca tüm seyahatleri boyunca ve havalimanlarında çok özel ayrıcalıklar da sunuyor.

 

Garanti’nin yeni kredi kartı, bireysel müşteriler için Shop&Fly Gold ve Shop&Fly Platinum olmak üzere iki segmentten, ticari firmalar için Shop&Fly Business segmentiyle Mastercard/Visa ve American Express olarak iki karttan oluşuyor. Özel Bankacılık müşterileri ise Shop&Fly Masters kartının sunduğu fırsatlardan yararlanabiliyor.

 

Garanti Bankası’nın kredi kartı portföyünde, 2000 yılından bu yana bedavası, seveni ve kullananı en bol kredi kartı Bonus ile Türkiye'nin ilk ortak markalı havayolu ve aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles’ın yanı sıra 2006 yılı itibarıyla tek temsilcisi olduğu Türkiye’nin en prestijli kredi kartı American Express Card gibi önemli markalar bulunuyor.

 

Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil

Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil

 

MÜŞTERİLERİMİZE YENİLİKLER SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

 

Shop&Fly’ın lansman toplantısında konuşan Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, “Garanti olarak sektöre yön vermeye, müşterilerimize yenilikler sunmaya, hayatlarına dokunmaya, yenilikçi ürünlerle değer katmaya aralıksız devam ediyoruz. Bu anlayıştan hareketle müşterilerimizin beklentisine uygun, fark yaratan ürünlerimizle kredi kartı pazarında liderliğimizi sürdürüyoruz. Bugüne kadar Türkiye’yi çok önemli ve değerli kredi kartı markalarıyla tanıştırdık. Şimdi de Shop&Fly kredi kartıyla yeni bir marka hikayesi yazmak üzere yola çıkıyoruz. Shop&Fly’ın, seyahat severlerin uçuş ve alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyarak, kullanımı basit ve pratik bir kart olarak sektörde önemli bir ihtiyaca cevap vereceğini düşünüyoruz. Sahip olduğu özellikler, çok geniş kullanım alanı, sağladığı fırsatlar ve kullanıcısına kazandırdıklarıyla önemli bir ürün olarak pazara yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz.” dedi.

 

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu

 

PAZARDA OLMAYAN BİR ÜRÜNÜ HİZMETE SUNDUK

 

Shop&Fly’ın özelliklerini anlatan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu ise “Ülkemizde seyahat edenlerin ve seyahatlerinde kredi kartını kullananların sayısı her geçen yıl daha da hızlı artıyor. Gelişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarla beraber farklı beklentilere hitap edebilmek ve pazarda olmayan bir ürünü hizmete sunmak adına, Shop&Fly kredi kartlarını portföyümüze katmanın heyecanını yaşıyoruz. Uçmayı kolay hale getiren kartımız Shop&Fly ile çok iyi oranlarda ve takip etmesi çok kolay bir şekilde mil kazanma ve kullanma fırsatı sunuyoruz. Müşterilerimiz her 1 TL’lik harcamalarına en az 1 mil kazanabiliyorlar. Ayrıca alan vergisi de dahil olacak şekilde ve diledikleri havayolu şirketinden bilet alma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Biriktirdikleri her 100 mili ise 1 TL değerinde olacak şekilde kullanabiliyorlar. Tüm seyahatleri boyunca indirimli lounge kullanımı, vale, shuttle hizmetleri, yurt içi seyahat sigortası, rötarlı uçuşlarda ekstra mil özelliği gibi ayrıcalıklara da sahip oluyorlar.” şeklinde konuştu.

 

Garanti Shop&Fly kredi kartı

 

SHOP&FLY İLE 7/24 KOLAYCA SEYAHAT

 

Kart sahiplerinin Garanti müşterisi olmanın tüm ayrıcalıklarından yararlanarak alışverişlerinde 500 binden fazla noktada taksit yapabildiklerini belirten Işıl Akdemir Evlioğlu, “Shop&Fly kartlarını kullananlar, Türkiye’nin alanında en sevilen uygulamaları Garanti Cep ve BonusFlaş’ı kullanabiliyor, Shop&Fly’a özel tasarlanan onlarca ekstra mil kampanyasından faydalanabiliyor. Müşterilerimiz, www.shopandfly.com.tr’den veya Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’ndan 7/24 kolayca seyahatlerini düzenleyebiliyor, ödemelerini milleri yoksa dahi avans mil alarak ya da bir kısmı mil, bir kısmı parayla yapabiliyor. Her türlü esneklik özgürlüğünün müşterilerimizde olduğu Shop&Fly ile kısa süre içerisinde Türkiye'nin önde gelen uçuş kartı programlarına farklı bir soluk getirerek liderliğimizi sürdüreceğimize inanıyoruz.” dedi.

ghjjh

Yukarı