Ana içeriğe atla

ayos

Girişimcilere destek programları Türkiye İş Bankası’ndan

12.10.2017 - 10:22

Çok yakın bir zamanda 93. kuruluş yıldönümlerini kutladıklarını belirten Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şencan, “Kuruluşundan bugüne kadar geçen 93 senede İş Bankası sadece rakamlarla değil, müşterileriyle kurduğu karşılıklı güvene dayanan ilişkisiyle ve yarattığı itibarla da ‘Türkiye’nin Bankası’ olma vasfını koruyor” dedi. 

“FRANCHISE ALMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLERE ÇEŞİTLİ ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ”
“İş Bankası olarak Türkiye ekonomisini ve reel sektörü istikrarlı bir şekilde destekleyerek, franchise almak isteyen girişimcilere çeşitli çözümler sunuyoruz” açıklamasını yapan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şencan, “Franchising Kredisi ile belirli bir plan doğrultusunda yönetilen iş zincirine girmek isteyen girişimcilerin finansman ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Girişimciler, gerek sisteme giriş aşamasında gerekse işletmenin daha sonra duyacağı finansman ihtiyaçları için uzun vadede, uygun faiz oranlı fon imkanına sahip oluyorlar.
Franchising Kredisi, franchising sistemine katılmak isteyen girişimcilere; sisteme giriş aşamasında ödeyecekleri giriş bedelinin yanı sıra, demirbaş temini ve dekorasyon gibi doğacak muhtelif ihtiyaçların sağlanması amacıyla sunduğumuz taksit ödemeli ticari kredi türü... Kredinin vadesi 36 ay olarak belirlenmiş olmakla birlikte, kredi taleplerini, firmaların ihtiyaç ve ödeme koşullarına göre değerlendirerek en uygun vade, teminat ve ödeme planı seçeneklerini oluşturuyoruz.
Kredinin geri ödemeleri, aylık taksit ödemeli veya esnek vade planlı olabiliyor. Bu kapsamda franchising giriş bedelinin veya işletmenin demirbaş temini ve dekorasyon gibi ihtiyaçlarının fatura bedelinin yüzde 75’ine kadar finansman desteği sağlıyoruz” dedi.

dfg

Yukarı