Ana içeriğe atla

ayos

ING’ye bir kez daha “Dünyanın En İyi Bankası” ödülü

12.10.2017 - 10:21

ING, finans dünyasının en itibarlı yayınlarından “Global Finance” dergisi tarafından düzenlenen organizasyonda “Dünyanın En İyi Bankası” seçildi.

“Global Finance” dergisi “Dünyanın En İyi Küresel Bankaları 2017 Ödülleri”nin kazananlarını açıkladı. Bu yıl ödül programı kapsamında ilk kez belirlenen “Dünyanın En İyi Bankası” ödülünün sahibi ING oldu. 
ING CEO’su Ralph Hamers, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “Global Finance dergisinin ‘Dünyanın En İyi Bankası’ ödülünü, müşterilerimize her gün mümkün olan en iyi hizmeti vermek için büyük azimle çalışan tüm çalışma arkadaşlarım adına kabul etmekten gurur duyuyorum. ING olarak, her zaman bankacılığı daha kolay hale getirmek ve müşterilerimize sağlıklı finansal kararlar almalarında destek olmak için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi. 
Adayların geçen yıl boyunca gösterdikleri performans, itibar ve yönetimdeki mükemmellik gibi kriterlere göre değerlendirildiği yarışmada kazananlar tüm dünyadan kurumsal finansal yöneticiler, analistler ve bankacılarla gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Düzenli olarak bankalar ve diğer finansal hizmet sağlayıcıları arasında en başarılı kurumları belirleyen “Global Finance” tarafından verilen ödüller, küresel finans topluluğu arasında güvenilir bir mükemmeliyet standardı olarak değerlendiriliyor.
ING, Aralık 2016’da Financial Times bünyesinde yer alan etkili finans yayınlarından “The Banker” tarafından da “Yılın En İyi Küresel Bankası” ödülüne layık görülmüştü.

dfg

Yukarı