Ana içeriğe atla

ayos

Kadın Girişimcilere Hayat Deniz’de Güzel!

12.10.2017 - 10:18

DenizBank, Türkiye ekonomisine önemli katkıları bulunan kadın girişimcilere özel ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunuyor.

DenizBank’ın kadın girişimcilere özel sunduğu ürün ve hizmetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Tayfur Geler, “Kadın girişimcilerin işlerini kurma ve büyütme aşamalarında ihtiyaç duydukları finansal desteği sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Özel faiz oranları ile kredi ihtiyaçlarına en hızlı ve en kolay çözümleri sunuyoruz. Üstelik 80 bin TL’ye kadar krediden faydalanmak için “GIRISIMCI” boşluk “TCKN” yazıp 3280’e SMS göndererek hızlıca başvuruda bulunabilirler. Kredi başvurusunun sistemimize ulaşmasının ardından en geç 5 dakika içerisinde başvuru sonucu SMS ile bildirilecektir.
Buna ek olarak kadın girişimcilerimiz bankacılık işlemlerinden tasarruf etsin diye en çok ihtiyaç duydukları işlemlerinden oluşan “Kadın Girişimci Tarifesini” sunuyoruz. Tarifemiz tüm DenizBank Şubeleri, KOBİ İletişim Merkezi ya da İnternet Bankacılığı’nda yer alan “Başvurular-Avantaj Paketleri” sekmesinden satın alınabilir.
Kadın girişimcilerin birikimlerinin TL, USD, Euro ve altın farketmeksizin çoğalması için özel faiz oranlarında vadeli mevduat sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için tüm kadın girişimcilerimizi DenizBank şubelerimize bekliyoruz” dedi.

dfg

Yukarı