Ana içeriğe atla

ayos

ONLINE ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

10.04.2017 - 16:41

İyzico CEO’su Barbaros Özbugutu, dijitalleşmede Türkiye’nin öncü teknoloji firmalarından biri olarak olarak hem üye işyerlerinin hesap açılım süreçlerini hem de teknik entegrasyon süreçlerini kolaylaştırdıklarını belirtti. Özbugutu, “Dijital süreçlerimiz sayesinde e-ticarete başlamak isteyen bir işyeri aynı gün içinde online ödeme almaya başlayabiliyor. Bütün bu süreci web sitemizden ve üye işyeri panelimizden hiçbir kargo/doküman olmadan yürütebiliyoruz. Bu sayede aynı zamanda ölçeklenmeyi kolay kılıyoruz. Dijital süreçlerimiz sayesinde geçen ay 600’ün üzerinde firmaya online ödeme çözümleri sunabildik” dedi. 
 

Özbugutu, “Türkiye’de 2,5 milyonun üzerinde olan KOBİ’lerin de dijitalleşmesinde ürettiğimiz teknolojiler ile onları desteklemek istiyoruz. Dijital reklamların hemen hemen tüm modellerini deneyip, yeni üye işyeri ve kullanıcı kazanmak için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Özellikle 2016 yılına kıyasla bu alanda yüksek oranda yatırımlarımız bulunuyor” diye konuştu. 
Özbugutu, şöyle devam etti: “İyzico olarak amacımız ödeme deneyimini olabildiğince geliştirmek ve kusursuz bir şekilde işletmelere ve onlar kanalıyla son kullanıcıya sunmak. Türkiye’deki bütün ödeme metotlarına taksitli ödeme çözümleri sunmanın yanı sıra e-ihracata yönelik ürünümüz iyziCrossborder ile e-ticarette sınırları aşıp şirketlerin farklı para birimleriyle yurtdışına satış yapmasına imkan sağlıyoruz.” 

dfg

Yukarı