Ana içeriğe atla

ayos

TEB’den Kurban Bayramı’na özel 2 yeni kampanya!

16.08.2017 - 12:01

Türk Ekonomi Bankası (TEB), harcamaların artacağı bayram dönemine özel olarak düşük faizli iki yeni kredi kampanyası başlattı. 48 aya varan vade fırsatıyla ihtiyaç kredisi ve 3 ay ödeme ertelemeli taşıt kredisi kampanyaları bayram sonuna kadar devam edecek.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) bu yıl Kurban Bayramı’nı iki yeni kampanyayla karşılıyor. Uygun faiz oranları, zengin vade fırsatı ve ödeme erteleme seçenekleriyle sunulan ihtiyaç ve taşıt kredileri kampanyaları bayram sonuna kadar devam edecek.

48 AYA VARAN VADE FIRSATIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ

%1,19’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade fırsatıyla Kurban Bayramı’na özel olarak sunulan ihtiyaç kredisine dileyen herkes, TEB şubelerinden, 0850 200 0 666 çağrı merkezinden ve CEPTETEB İnternet Şubesi'nden başvurabiliyor.

3 AY ÖDEME ERTELEMELİ TAŞIT KREDİSİ

Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında ise TEB’den taşıt kredisi alan müşteriler %1,26’dan başlayan faiz oranlarının yanı sıra 3 ay ödeme erteleme avantajından da yararlanabilecek.

Kurban Bayramı’na özel olarak hazırlanan kampanyalarla ilgili konuşan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “TEB olarak, yaklaşan Kurban Bayramı ve tatil harcamaları için müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre bir çözüm üretmeyi hedefledik. Müşterilerimiz 48 aya varan vadelerde uygun faizli ihtiyaç kredisi ve 3 ay ödeme ertelemeli taşıt kredisi kampanyalarımızdan bayram sonuna kadar faydalanabilir” dedi.

dfg

Yukarı