Ana içeriğe atla

ayos

TOKİ indiriminden yararlanacaklara Halkbank’tan müjde

22.08.2017 - 12:27

Halkbank, TOKİ tarafından başlatılan ve 21 Ağustos – 29 Eylül 2017 tarihleri arasında sürecek olan “Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen müşterilerine özel kredi seçeneği sunuyor. TOKİ’ye olan borcunu kapatmak için yüzde 20 indirim imkânından yararlanmak isteyenler, 120 aya kadar vade fırsatı sunan Halkbank kredilerine başvurabiliyor.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, borcunu erken kapatıp tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular 21 Ağustos'ta başlıyor. Kampanyadan, satışları 2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksitleri aynı yıl içerisinde başlamış olan konut ve iş yeri sahipleri yararlanabiliyor. Halkbank'ın TOKİ İndirim Kampanyası, aylık % 0,92'den başlayan faiz oranları ile 120 aya kadar vade imkânı sağlıyor.

KAMPANYAYA EN FAZLA TALEBİN BÜYÜKŞEHİRLERDE OLMASI BEKLENİYOR

TOKİ İndirim Kampanyası'na en fazla İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Bursa gibi büyükşehirlerden ilgi beklediklerini belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ÇÖDEK, “TOKİ'ye olan borçlarını erkenden kapatarak konut ve iş yerlerinin tapularına kavuşmak isteyen müşterilerimize, yüzde 20 indirim fırsatını kaçırmamaları için destek olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz, kalan taksitlerini, Bankamız kredisinden yararlanarak ödediklerinde büyük avantaj sağlayacaklardır. Halkbank’ın adına yakışan bir kampanyaya daha imza attığımız için büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

dfg

Yukarı