Ana içeriğe atla

ayos

YENİ NESİL DİJİTAL BANKACILIK

10.04.2017 - 16:47

Her geçen gün büyüyen müşteri portföyünde, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda doğru zamanda doğru kanaldan hizmet sunmayı hedefleyen Odeabank, vizyonu olan ‘hayatını ve zamanını önemseyen herkesin bankacılık ihtiyaçlarında ilk akla gelen banka olma’ hedefini dijital kanallarda da benimseyerek ilerlemeye devam ediyor. Türk bankacılık sektörüne 2012 yılında adım attığı andan itibaren ‘yeni nesil dijital bankacılığı’ merkezine alan Odeabank, ‘Direkt Bankacılık’ çatısı altında, kurulduğu günden itibaren teknoloji odaklı bakış açısıyla, sektörden çok farklılaşan bir bankacılık deneyimi sunuyor.
 

Odeabank, kolaylık ve inovasyonu esas alarak hem tüketicilere hem de işyerlerine katkı sağlayacak doğru yatırımlar ile ürün geliştirmelerine tüm hızıyla devam ediyor. Buna ek olarak yeni nesil ödeme sistemleri kullanıcılara kredi kartlarıyla yapacakları işlemlerin çok daha hızlı ve güvenilir olmasını sağlıyor. Örneğin sanal cüzdan uygulamaları, kullanıcılara kredi kartlarını cüzdanlarından çıkarmadan internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapma olanağı sağlıyor.
Odeabank kredi kartları, sektördeki öncü sanal cüzdan uygulamalarına uyumlu olup, dileyen müşteriler Odeabank kredi kartları ile bu uygulamalar üzerinden güvenli ve hızlı alışveriş yapabiliyor. Odeabank sadece kendi kartlarına özel bir cüzdan uygulaması oluşturmak yerine ortak platformlarda yer alarak müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlıyor.
Odeabank müşterileri, temassız kredi kartlarıyla, 150 TL’ye kadar olan harcamalarında şifre gerekmeksizin rahatlıkla temassız işlem de yapabiliyor. 
 

dfg

Yukarı