Ana içeriğe atla

ayos

Yeni nesil mobil cüzdan Multipay ile kartsız ödeme

10.04.2017 - 16:38

Multinet Up, yeni nesil mobil cüzdanı MultiPay ile Karekod üzerinden ödeme seçeneği sunarak sektörde yeni bir sayfa açtı. Artık MultiPay uygulamasına Multinet kart numarası tanımlandıktan sonra kullanıcılar kartları yanlarında olmasa bile, Multinet ödemelerini MultiPay üzerinden karekod ile gerçekleştirebiliyor ve uygulama üzerinden kullanıcılara birçok kolaylık ve avantajlar sunuluyor.

Uygulamanın Multinet Up’ın kart kullanıcılarına sunduğu diğer faydaları ise Multinet bakiyelerinin kullandıkça artması. MultiPay uygulaması ile kullanıcılar hem Parantez noktalarında “Bugün Buradayım!” diyerek yaptıkları harcamalardan yüzde 25’e varan gerçek para değerinde ‘tatlıpara’ kazanabiliyor hem de sunulan fırsatları güncel olarak takip edebiliyor.
Lider marka işbirlikleriyle kullanıcılarına sürekli kampanyalar sunan Multinet Up, kredi kartından MultiPay aracılığıyla Multinet kartına yükleme yapılabilme özelliği ile kullanıcılarına birçok fırsattan yararlanma olanağı sunuyor. Bu özellik sayesinde Multinet kart kullanıcıları çalıştıkları şirket tarafından yüklenen bakiyeleri bitse bile bireysel yükleme yaparak ‘tatlıpara’ kazanmaya ve sunulan kampanyalardan faydalanmaya devam edebiliyor. Uygulama ile ayrıca, kullanıcıya en yakın Multinet kart kullanım noktaları listelenebiliyor ve harita üzerinden detaylı yol tarifi de alınabiliyor. 
 

dfg

Yukarı