Ana içeriğe atla

ayos

Emlak Konut’tan dört dörtlük kampanya

10.05.2017 - 13:56

Emlak Konut GYO yeni bir kampanya ile konut alıcılarını sevindirmeye devam ediyor.

“Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasına 31 Mart’ta sona erdiren Emlak Konut GYO yeni bir kampanyanın startını verdi. Emlak Konut’tan daha önce ev alanlar için ikinci bahar şeklinde tanımlanan kampanya kapsamında özel ödeme seçenekleri ve indirim oranları sunuluyor.
47 projeden 1 Şubat 2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan ve ödemesi Emlak Konut’a devam eden alıcılar geçmiş döneme ait tahakkuk etmiş ve edecek olan gecikme faizi, site yönetimlerine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra;
1. seçenek; 
Güncel borç bakiyesinin yüzde 100’ünün (tamamının) ödenmesi durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde 20 indirim yapılacak.
2. seçenek;
Güncel borç bakiyesinin yüzde 75’inin ödenmesi durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde  15 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecek.
TÜFE’li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar aylık yüzde  0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacak.
3. seçenek;
Güncel borç bakiyesinin yüzde 50’sinin ödenmesi durumunda, güncel borç bakiyesi
üzerinden yüzde  10 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecek.
TÜFE’li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar, aylık yüzde  0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacak.
4. seçenek;
Güncel borç bakiyesinin yüzde 25’inin ödemesi, durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde 5 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecek.
TÜFE’li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar aylık yüzde 0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacak.

Emlak Konut GYO uluslararası yatırımcılarla buluştu
Türkiye ve Katar’ın stratejik ortaklığını dünya sahnesine taşıyan Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katılan Emlak Konut GYO, Türkiye’deki yatırım fırsatlarını yabancı yatırımcılara anlattı.
Türkiye ve Katar arasındaki iş ortaklığını daha hacimli hale getirebilmek için 19-21 Nisan tarih aralığında Katar’da düzenlenen Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katılan Emlak Konut GYO, Körfez ve Orta Doğu Bölgesinden birçok yatırımcı ile bir araya geldi.
Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, iki ülkenin Körfez Bölgesindeki diğer ülkelere yatırım ve işbirliği fırsatlarını da kuvvetlendiren fuarda, son dönemde yabancı ülke vatandaşlarına gayrimenkul satışının önünü açıp kolaylaştıran yasal düzenlemeler kapsamının genişletilmesi sonrası Türkiye’deki artan yatırım fırsatlarına dikkat çekti.
Kişi başına düşen milli gelirde dünyanın en zengin ülkesi olan Katar ile ülkemizin ticaret ağının artması yönünde çalışmaların devam etmesi gerektiğini dile getiren Ertan Yetim; “son zamanlarda ülkemizde artan Katar kaynaklı yatırımlarla ve diplomatik yakınlıkla beraber Expo Turkey By Qatar fuarı hem Emlak Konut olarak bizler için hem de diğer Türk yatırımcı firmalarımız için ayrı bir önem teşkil ediyor. Özellikle Katar’ın en çok yatırım yaptığı dördüncü ülkenin Türkiye olduğu gerçeğini düşününce iki ülke arasındaki ilişkiler farklı bir boyut kazanıyor” dedi.

dfg

Yukarı