Ana içeriğe atla

ayos

Konut seferberliğine Sur Yapı’dan 12 Projesiyle büyük destek

02.02.2017 - 15:38

Sur Yapı, Emlak Konut GYO öncülüğünde ve Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER)  ile Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) de desteğiyle gerçekleşen yeni konut seferberliğindeki yerini alıyor. “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” söylemiyle ülke genelinde birçok firma ve projeyi kapsayan kampanyada Şubat ayı itibariyle sıfır peşinat ile 10 yıl için 0.45 vade ve 20 yıl için 0.79 vade ile ev sahibi olmak mümkün.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, ülke ekonomisinin istikrarını koruması adına başlatılan ikinci büyük kampanyaya ilgi gören ‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyasıyla da destek oluyor. 20 yıl vadeli 0,79 ve 10 yıl vadeli 0,45 kredi oranı ve 15 yıl vadeli 0,74 kredi oranı ile konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlayan Sur Yapı, “Olur Olur Bal Gibi Olur” kampanyasını da dahil ederek çeşitli ödeme alternatifleri sunuyor. Sur Yapı, İstanbul’un iki ayrı yakasında 9 farklı ilçede 11 proje ve Bursa’da yer alan 1 proje ile kampanyaya katılıyor.

Sur Yapı’dan 0 Peşinat + 0 Faiz = 1 Ev!

Emlak Konut GYO’nun sunduğu 240 ay vade, 120 ay vade imkanının yanı sıra Sur Yapı, dileyenlere sıfır peşinat, sıfır faizle 60 ay vade farksız ödeme fırsatı da sağlıyor. Sur Yapı buna ek olarak tüm ödeme seçeneklerinde sıfır peşinat imkanı sunarak kampanyasını farklılaştırıyor.  Sur Yapı, 120 ay için 0.45 vade, 180 ay için 0.74 vade ve 240 ay için 0.79 vade seçenekleri ile peşinatsız ev sahibi yapıyor. Sur Yapı, kampanyaya ek olarak peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim uyguluyor.

Sur Yapı’nın 3’ü yeni 12 projesinde 4423 konut, 400 A plus ofis ve ticari alan kampanya kapsamında yer alıyor. Sur Yapı’nın her biri bulunduğu bölgeye değer katan Lavender Sancaktepe, Bahçeyaka Ispartakule, Sultanbeyli Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Güneşli Mirage Rezidans, Ümraniye Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Eyüp Axis İstanbul, Bursa Marka Rezidans projeleri kampanya kapsamında yer alıyor. Kampanyada ayrıca Sur Yapı’nın bu yıl yeni inşa edeceği Kağıthane, Maltepe ve Koşuyolu projeleri de bulunuyor.

Kampanya ile konut alıcısına büyük fırsat sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “15 Temmuz sonrasında iş dünyası olarak bir araya geldik ve ülkemizin refahı için büyük bir kampanya başlatarak ülke ekonomimize canlılık getirmiştik. Tüm Türkiye’ye yayılan konut alımı ile sektör olarak Ülke ekonomimizin içerisinde bulunduğu zor dönemin en az hasarla atlatılması için hep birlikte hareket ettik. O günden bu yana Sur Yapı olarak yatırımlarımıza ve kampanyalarımıza ara vermedik. Şimdi birlik ve beraberliğin devamı için ikinci bir kampanyaya başlıyoruz. “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” söylemiyle başlayan kampanyada 60 ay, 120 ay, 180 ay ve 240 ay vade imkanları ile tüm Türkiye’ye yayılacak konut alımını, geniş kitleler için erişilebilir duruma getirmiş olacağız. Kampanya Şubat ayında başlayacak ve Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Konut almak için en doğru zaman… Kampanya ile konut alıcısı kira öder gibi ev sahibi olacak” dedi.

Emlak Konut’un kampanyasına ek olarak tüm ödeme modellerinde peşinatı sıfırlayarak kampanyaların farklılaştırdıklarını belirten Elmas, “Olur Olur kampanyamız büyük ses getirdi. Bu nedenle Emlak GYO, GYODER ve KONUTDER’in başlattığı kampanyaya ek olarak mevcut kampanyamızla da destek vereceğiz” dedi.

Sur Yapı da iş dünyasındaki bu birliğe 7’den 70’e herkesi kucaklayan kampanyaya katılarak destek veriyor. Ekonomiye ve gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme ve hareketlilik kazandıracak ikinci kampanyada Sur Yapı ülke ekonomisine karşı sorumluluklarını yerine getirme hedefiyle yer alıyor.

 

5 Yıl / 60 Ay 0 Peşinat ve 0 Faiz

 

10 Yıl / 120 Ay 0 Peşinat ve 0,45 Vade İmkanı 

 

15 Yıl / 180 Ay 0 Peşinat ve 0,74 Vade İmkanı

 

20 Yıl / 240 Ay 0 Peşinat ve 0,79 Vade İmkanı

* Peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim

dfg

Yukarı